Yusuf Arığ: Dünya bir kazan ben kepçe kazaya kazaya bulurum seni gündüz gece

Felsefi Sözler ok Yusuf Arığ demiş ki:
Dünya bir kazan ben kepçe kazaya kazaya bulurum seni gündüz gece
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Felsefi Sözler tıkla!
bilgisayar sözleri adalet sözleri ıltifat sözleri küçük sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Sürekli eksik olan, bir süre sonra gerekli de olmuyor.
Sert Sözler ok Ben hiç kimseyi öyle yarı yolda filan bırakmam. Aldığım yere geri iade ederim!
Sponsorlu Bağlantılar
kadın nazlıdır,kadın saklıdır,kadın ulaşılması zor olandır,kadın gizlidir,kadın beklenendir ve bütün kadınlar bu yüzden güzeldir.Kadın Nazlıdır,Kadın SakLıdır,Kadın ULaşılması Zor oLandır,Kadın GizLidir,Kadın BekLenendir ve Bütün KadınLar Bu Yüzden GüzeLdir.
onu nasıl sevdin dediler, gelmeyeceğini bilerek, göz yaşlarımı silerek, kokusunu içime çekerek, dertlerimi derelere dökerek, boynumu bükerek, hasretinden eriyerek özleminden biterek dedim.Onu nasıl sevdin dediler, gelmeyeceğini bilerek, göz yaşlarımı silerek, kokusunu içime çekerek, dertlerimi derelere dökerek, boynumu bükerek, hasretinden eriyerek özleminden biterek dedim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tanıştığım kız gelmiş bana küçükken keman dersi aldım diyor. sen ne yaptın diye sorunca okul elbisesiyle misket oynardım diyemedim.Tanıştığım kız gelmiş bana 'küçükken keman dersi aldım' diyor. Sen ne yaptın diye sorunca 'okul elbisesiyle misket oynardım' diyemedim.
tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İftar Mesajları) Aysima Hilal: Bir şehir ol. Mesela İstanbul. Ve de ki: Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni... Hayırlı iftarlar... (Cezaevi Sözleri) Şükran: Eşim siirt kapalı ceza evinde yatıyo onu çook özledim (Resimli Güzel Sözler) adsız ınsan xd: Super olmus genjler teskkur ederız xdd (Cezaevi Sözleri) Ümit: Güzel Günler yakında abi Allah yardımcın olsun Eren Kaya (Sizden Gelenler) burak.can: nekadar anlatırsan anlat, karşındaki kişinin seni anladığı kadarsın...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cumhuriyet bayramı mesajları laf sokucu sözler fransızca aşk sözleri bağışlama sözleri
kamyon arkası sözleri mısır atasözleri araba sözleri kızılderili atasözleri yalnızlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen