irem: sözler süper yaa. bu sitede diğer sitelere göre çok daha kaliteli sözler var. emeğinize sağlık diyorum.

Duygusal Sözler ok irem demiş ki:
sözler süper yaa. bu sitede diğer sitelere göre çok daha kaliteli sözler var. emeğinize sağlık diyorum.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygusal Sözler tıkla!
can alıcı sözler gurur sözleri nefret sözleri ıbretlik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Edep Sözleri ok Edebden daha üstün şeref yoktur.
Nasihat Sözleri ok Kendine yeten ve güvenen bir çocuk yetiştirmek için çocuğa kendi işini kendisinin yapması için fırsat tanıyın, kendi başına yapabileceği işler bir yetişkin tarafından yapılmamalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. ınsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?Bilirsin işte ne kadar kırılsam da, üzülsem de yine dönüp dolaşıp sana geleceğim. İnsan canının parçasından uzak nasıl kalır ki?
ben yanıldım hayat, vurma yüzüme. yol verdim sevdanın en delisine. o yüzden ömrümden giden gidene. şu yalnız başımı eğdirme benim.Ben yanıldım hayat, vurma yüzüme. Yol verdim sevdanın en delisine. O yüzden ömrümden giden gidene. Şu yalnız başımı eğdirme benim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün mağazada 2 saat kesiştiğim kızın cansız manken çıkmasına mı yanayım yoksa kasiyer kızdan cansız mankenin numarasını istediğime mi.Bugün mağazada 2 saat kesiştiğim kızın cansız manken çıkmasına mı yanayım yoksa kasiyer kızdan cansız mankenin numarasını istediğime mi.
lan bi gerilim filminde de florasan lambalar düzgün çalışsın. hep mi bozuk hep mi arızalı olur?Lan bi gerilim filminde de florasan lambalar düzgün çalışsın. Hep mi bozuk hep mi arızalı olur?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Delikanlı Sözler) acük: aşk tır onun adı hiç bi b*ka yaramaz (Havalı Sözler) gazi: beni cekemiyorsaniz besmele cekin (Sizden Gelenler) aleyna: yüreğinde sevgi içinde vicdan olmayan birinden:sevgi ve insanlık beklemek ,tavuğa çikolata yedirip kinder süpriz yumurta beklemek gibidir.. (Değerli Sözler) gunel: menim en aci taleyimi en coc inandiqlarim yazdi (Cuma Mesajları) fazile: Bu güzel cuma msjlari yayinlayan kisiden ALLAH razi olsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sert sözler anlamlı sözler pişmanlık sözleri padişah sözleri
terk etme sözleri değerli sözler adalet sözleri hollanda atasözleri giderli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen