sinem dardan: keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider

Dertli Sözler ok sinem dardan demiş ki:
keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
öfke sözleri şirin sözler uyuz sözler doğum günü mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zaman Sözleri ok Zaman, birçok örtüleri kaldırabilir JJack Rousseau
Acımasız Sözler ok Karamsarlık, insanı tüketen bir ruh halidir. Kaybedebileceklerinize odaklanırsanız, kazanmak için gerekli olan enerji ve heyecanınız kalmaz.
Sponsorlu Bağlantılar
gülüşün o kadar kıymetli ki, o gülüşün için herkesi ağlatabilirm.Gülüşün o kadar kıymetli ki, o gülüşün için herkesi ağlatabilirm.
dışarıda yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen.Dışarıda yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. Nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çirkin kadın yoktur yağmur yemiş saç vardır, şişkinlik vardır,akan kalem vardır, vardır illaki bişeler ama çirkin kadın yoktur =)Çirkin kadın yoktur yağmur yemiş saç vardır, şişkinlik vardır,akan kalem vardır, vardır illaki bişeler ama çirkin kadın yoktur =)
yolda yürürken nasıl görünüyorum diye dükkan camlarına bakmayan bizden değildir.Yolda yürürken nasıl görünüyorum diye dükkan camlarına bakmayan bizden değildir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Komik Sözler) cem&kenan: çok beyeniyorum sözlerinizi. hepsi harika ve komık (Sizden Gelenler) BEYZANUR: Xe değer verip Yyi bulacağına bana değer ver aşkı bul (Laf Sokan Sözler) Aslan: Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum. (Süslü Sözler) liza: Cok sacma bnce iyrenc ozentiler (Kısa Aşk Sözleri) bilmececi: bu tarz kısa ve etkili aşklı sözcüklere bayılıyorum. kendimi buluyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sitem sözleri küçük sözler elveda sözleri hüzünlü sözler
dini sözler bencillik sözleri kazakistan atasözleri minibüs yazıları spor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen