sinem dardan: keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider

Dertli Sözler ok sinem dardan demiş ki:
keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
orijinal sözler kurtlar vadisi sözleri arabesk sözler laf sokan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Delikanlı Sözler ok Beni sevecek kadar deliysen, hak edecek kadar mertsen, yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, ben de uğruna ölecek kadar yürekliyim!
Atatürk Sözleri ok 'Uluslar, egemenliklerini geçici bile olsa, bırakacağı meclislere dahi gereğinden fazla inanmamalı ve güvenmemelidir. Çünkü meclisler bile despotluk yapabilir ve bu despotluk bireysel despotluktan daha tehlikeli olabilir. Meclislerin öyle kararları olabilir ki, bu kararlar ulusun yaşamına giderilmesi olanaklı olmayan zararlar verebilir.'
Sponsorlu Bağlantılar
artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.Artık ne sevmek istiyorum nede sevilmek. Çünkü hep yarım kaldı sevmelerim, ve hep sahteydi sevilmelerim.
hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu yaşta sevgili mi olur diyen teyzelerin onaltı yaşında evlendiği gerçeğiBu yaşta sevgili mi olur diyen teyzelerin onaltı yaşında evlendiği gerçeği...
etçil bir hayvan olan martıyı bile simide alıştıran bir milletiz, bize imkansızdan bahsetmeyin.Etçil bir hayvan olan martıyı bile simide alıştıran bir milletiz, bize imkansızdan bahsetmeyin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) Nicksiz İbo: Benle Zor Geliyorsa Yaşam Kapı Orda İkile Paşam (: (Cuma Sözleri) raziye: hayırlı cumalar arkadaşlar. böyle güzel hizmetiniz için sizlere teşekkür ederim. (Racon Sözleri) Ömer: Sevene can feda sevmiuene el veda (Kardeşlik Sözleri) beyza: geçnler size bi tavsiye kardeşik herşeyden öte kardeş deme her g*te (Gözyaşı Sözleri) Nurten: çok güzel. gerçekten duygularımı daha bir derin yaşıyorum sözleriniz sayesinde. teşekkür.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kapak laflar arnavut atasözleri yalan sözler kötü sözler
avustralya atasözleri kral sözler kazakistan atasözleri can alıcı sözler bulgar atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen