sinem dardan: keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider

Dertli Sözler ok sinem dardan demiş ki:
keşke hep beraber olsak sen ve ben ama kader böğle değilmiş ben severim ama o gider
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
adalet sözleri nefret sözleri harbi sözler neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Eskisi gibi olmayan şeylerin başında ben geliyorum.
Racon Sözleri ok Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelimGümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda?Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye! ..Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik ANLAYAMADILAR?
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar dürüst olursan ol, etrafındaki insanlar sahte yüzlere alışmışsa; seni de öyle görecekler. ya sen de yalan olacaksın; ya da etrafına benzin döküp yakacaksın!Ne kadar dürüst olursan ol, etrafındaki insanlar sahte yüzlere alışmışsa; Seni de öyle görecekler. Ya sen de yalan olacaksın; ya da etrafına benzin döküp yakacaksın!
bazen bakıyorum da şöyle bir geçmişe; ben hep biz olmayı beceremeyen bencil insanları sevmişim. en çok ihtiyacım olduğu zamanlarda ya yalnız bırakılmışım, ya da hep yılanlara sarılmışım. yine de rabbim güç vermiş kimsede kendimi bırakmamışım, çekip gitmişim. beni üzme hakkını nerden bulmuş bu insanlar diye geçmişe dönüp her baktığımda ise, hep aynı imzayı görmüşüm. aslında kimse suçlu değilmiş, hepsine ben izin vermişim.Bazen bakıyorum da şöyle bir geçmişe; Ben hep 'biz' olmayı beceremeyen bencil insanları sevmişim. En çok ihtiyacım olduğu zamanlarda ya yalnız bırakılmışım, ya da hep yılanlara sarılmışım. Yine de Rabbim güç vermiş kimsede kendimi bırakmamışım, çekip gitmişim. Beni üzme hakkını nerden bulmuş bu insanlar diye geçmişe dönüp her baktığımda ise, hep aynı imzayı görmüşüm. Aslında kimse suçlu değilmiş, hepsine ben izin vermişim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
adam ferrarisini sokağa park etmiş lan. benim öyle arabam olsa arabayı odama koyar, ben sokakta yaşarım.Adam ferrarisini sokağa park etmiş lan. Benim öyle arabam olsa arabayı odama koyar, ben sokakta yaşarım.
eskiden duşkabini mi vardı? anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)Eskiden duşkabini mi vardı? Anamız bizi leğende, kafamıza sabunla vura vura yıkardı:)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) Damla: Cool gibi ol kuğu gibi git ... (Ramazan Bayramı Mesajları) nurten gül: GeIdi ve gecti hep ramazan oIsa ayri bi nese huzur ♡ bu gece son son sahurumuz rabbim orucIarimizi kabuI eyIesin amin (Kırıcı Sözler) Mine: Senin seviyene inemem (İftar Mesajları) ramiz: Bütün isIam aIemine hayırIı sahurIar diIiyorum cuma gecenız mubarek oIsun. (Özür Mesajları) fatmagul: Ask güzeldir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
harbi sözler dürüstlük sözleri duyulmamış sözler bağışlama sözleri
elveda sözleri dokunaklı sözler özenli sözler ısyan sözleri neşeli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen