nuran: çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım

Aile İçin Sözler ok nuran demiş ki:
çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
minibüs sözleri gurbet sözleri eski sözler sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sevgiliye Güzel Sözler ok Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.Ç.S. Bebegim..
Doğru Sözler ok Aceleye gerek yok; Doğru zamanda, doğru sebeple, doğru kişiyle olacaksa eğer, beklemeye değer.
Sponsorlu Bağlantılar
ben değişmedim. sadece; verdiklerimle aldıklarım, düşündüklerimle yaşadıklarım ve söylediklerimle duyduklarım arasındaki dengesizliği fark ettim. netice de ben yine aynıyım, sadece gözümü biraz daha açtım o kadar.Ben değişmedim. Sadece; verdiklerimle aldıklarım, düşündüklerimle yaşadıklarım ve söylediklerimle duyduklarım arasındaki dengesizliği fark ettim. Netice de ben yine aynıyım, sadece gözümü biraz daha açtım o kadar.
hayallerinin bile bir sonu var ama; sensizliğin neden bir sonu yok inan hiç bilmiyorum.Hayallerinin bile bir sonu var ama; Sensizliğin neden bir sonu yok inan hiç bilmiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
balıklar bu soğuk havada üşümüştür diye bugün akvaryuma sıcak çay döktüm. keyiften sırt üstü yüzmeye başladı mübarekler.Balıklar bu soğuk havada üşümüştür diye bugün akvaryuma sıcak çay döktüm. Keyiften sırt üstü yüzmeye başladı mübarekler.
suyun kaldırma kuvvetinden daha güçlü bir şey varsa, o da otobüste beni bakışlarıyla yerimden kaldıran teyzelerdir.Suyun kaldırma kuvvetinden daha güçlü bir şey varsa, o da otobüste beni bakışlarıyla yerimden kaldıran teyzelerdir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) onur akdoğan: hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım :( (Güldüren Sözler) eda: çok güzellllll ve komiktiii (Ağır Abi Sözleri) memet: bu sözler tam benlik yaa. ağır abiyim ben de (Azerice Aşk Sözleri) Nemet: evet sevgi kimi guzel wey ola bilmez (Platonik Aşk Sözleri) ayse: Huzurdu senin adın kimse bilmiyordu
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
janjanlı sözler sevgiliye uyku mesajları geyik sözler kurtlar vadisi sözleri
hz ali sözleri duygusal sözler 19 mayıs sözleri tatlı sözler babalar günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen