nuran: çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım

Aile İçin Sözler ok nuran demiş ki:
çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
tasavvufi sözler özlü sözler ıftar mesajları kamyon arkası yazıları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Delikanlı Sözler ok Kimseye kendimi sevdirmek için soytarılık yapamam. Ya seversin olduğum gibi, ya da gidersin geldiğin gibi!
Özlü Aşk Sözleri ok Aşk Duyuruların Bir Hummasıdır ( La Rochefoucauld )
Sponsorlu Bağlantılar
varsın bir kelebeğin ömrüne sığsın sevdamız .saadetin sükutuyla gözlerine baktığım o bir gün bir ömür değil mi sevgili.Varsın bir kelebeğin ömrüne sığsın sevdamız .Saadetin sükutuyla gözlerine baktığım o bir gün bir ömür değil mi sevgili.
sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?Sevgilisinden ayrılınca ağlayan insan: Hiç namaz vaktini kaçırdım diye gözyaşı döktün mü?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayatımın aşkına sesleniyorum: kasım ayında karşıma çıktın çıktın, çıkmadın hava soğuyacak ben eve kapanacağım ona göre!Hayatımın aşkına sesleniyorum: Kasım ayında karşıma çıktın çıktın, çıkmadın hava soğuyacak ben eve kapanacağım ona göre!
babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: bu adam da çok kılıbık. ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)Babamın karşı komşusu hakkındaki yorumu: Bu adam da çok kılıbık. Ben ne zaman balkonu yıkasam, o da çamaşır asıyor. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sinir Sözler) Sevil: Azrail bile ayağıma gelecekse; sen neyin tiribindesin ?! (Anlamlı Sözler) MUSTFA: DÜN AKŞAM YAĞMURLA YARIŞTIM O YAGDI BEN AĞLADIM O GÜNEŞİ BEN SENİ ÖZLEDİM bİTaNéM (Süslü Sözler) Tuğba Lina: Hepte yuregimin baskentindeydin. Bazen acili, bazen neseli.. Ama hep benimle... (İhanet Sözleri) nazlicicek: İhanetin adi bile vicdansiz (Yürek Yakan Sözler) leyla kavaj: Hayatun degerini bilin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
süslü sözler psikopat sözler ıftar mesajları karşılıksız aşk sözleri
gürcü atasözleri ülkücü sözleri küsme sözleri azerice aşk sözleri jilet sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen