nuran: çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım

Aile İçin Sözler ok nuran demiş ki:
çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
nasihat sözleri aşk acısı sözleri değerli sözler fedakarlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Motivasyon Sözleri ok Geçmişle yaşamak en ağır hastalıktır. Eğer yenemezsen, asla yeni bir gelecek, yazamazsın.
Arnavut Atasözleri ok Bir insana insan gibi davran, köpege köpek gibi davran.
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanlar tanıdım aşkı dokunmak sanan. ınsanlar tanıdım maskeleri bile yalan olan. ınsanlar tanıdım yüreğime yaralarını kazıyan. sonra anladım ki; bazı insanlar, bazen insanlar.İnsanlar tanıdım aşk'ı dokunmak sanan. İnsanlar tanıdım maskeleri bile yalan olan. İnsanlar tanıdım yüreğime yaralarını kazıyan. Sonra anladım ki; Bazı insanlar, bazen insanlar.
ey gönlümün yüreğime adını sur niyetine üflediği yar! ey aşk ı kıyametim! gözlerim bir bir sen yaşları dökerken tespih tanecikleri misali, yüreğim adını çekmekte her an.Ey gönlümün yüreğime adını sur niyetine üflediği Yar! Ey aşk ı kıyametim! Gözlerim bir bir sen yaşları dökerken tespih tanecikleri misali, yüreğim adını çekmekte her an.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babamla kavga edince o sinirle cezalısın odana çık! dedi. ama bizim ev tek katlı. fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.Babamla kavga edince o sinirle 'cezalısın odana çık!' dedi. Ama bizim ev tek katlı. Fakirliğimiz yüzüne vurmaym üzülmesin diye çatıya çıktım. Bu gece kiremitlerin üzerinde yatıcam.
otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor.Otobüsten inmek için düğmeye basıyorum aynı yerde inmek için başka biri de basıyor, sonra diğeri... Ulan ülkede kimse birbirine güvenmiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) rumeysa: Tartışma benden kaynakIanyor geneIde benı üzmesi için söyIemedigimi bırakmıyorum.. Benim yüzümden üzdügü haIde uyumaz yemekten iştahdan kesiIir. (Tatlı Sözler) sena: haayaaatttttt..... :-* :D :) ;) (Aşık Edici Sözler) ÖZLEM: SEVİYARUM SENİ OZLUYORUM SENİ ASİGİM LAN SANA ANLA SANA BENİ (Gözlerle İlgili Sözler) Anonim: Gözlerine kurban olurum Zehramm (Nefret Sözleri) melisa: aytaç seni çok seviyorum <3
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
arap atasözleri sempatik sözler bayram mesajları büyüleyici sözler
manyak sözler mani sözleri manalı sözler makara sözler hz ali sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen