esra: güzel sözler var baya bi işime yaradı teşekkür ederim

Özlem Sözleri ok esra demiş ki:
güzel sözler var baya bi işime yaradı teşekkür ederim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
gözlerle ılgili sözler şirin sözler sıcak sözler çapkınlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hint Atasözleri ok Bir tek cesur savaşçı bir ordunun cesaretini yükseltebilir, bir tek korkak bir orduya talihsizlik getirebilir.
Alman Atasözleri ok Ein Bauer zwischen zwei Advokaten ist ein Fisch zwischen zwei Katzen (İki avukat arasında kalan çiftçi, iki kedi arasında kalan balığa benzer)
Sponsorlu Bağlantılar
gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.Gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.
en mutlu kişiler , herşeyin en ıyisine sahip olanlar değildir , onlar karşılarına cıkan herşeyin değerini en ıyi bilenlerdir!..En Mutlu Kişiler , Herşeyin En İyisine Sahip olanlar Değildir , Onlar Karşılarına Cıkan Herşeyin Değerini En İyi Bilenlerdir!..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
keşke newton yer çekimini bulmasaydı. ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. bilimden nefret ediyorum.Keşke Newton yer çekimini bulmasaydı. Ne güzel şimdi hepimiz uçuyor olurduk. Bilimden nefret ediyorum.
sivrisinek değil vampir lan bunlar. sağ kolumda kan bırakmamışlar kolum küçülmüş resmen.Sivrisinek değil vampir lan bunlar. Sağ kolumda kan bırakmamışlar kolum küçülmüş resmen.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) ELİF: Seni Çok seviyorum İNAN :-* :-* (Dostluk Sözleri) CNPLT: değil on yıl bi yirmi yıl daha beklerim seni HEEŞEYİM (Sizden Gelenler) jale: gencim guzelim her kesi ezerim (İntihar Sözleri) Aykut: İntihar etsek ip kopar kafamıza sıksak tutukluk yapar damdan atlasak ünlü olacaz artık bırakmıyorlar rahat kafayla intihar edelim (Laf Sokucu Sözler) Ersin: Gidiyorum işte Kiminin Hoşuna Kiminin Zoruna.!! Steik. :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
karşılıksız aşk sözleri zalim sözler aşk acısı sözleri kaliteli sözler
şizofrenik sözler nefret sözleri çapkınlık sözleri süslü sözler araba sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen