hatice: bu sözleri okurken çok ilgimi çekti. gerçekten hepsi güzl ve enteresan...

Enteresan Sözler ok hatice demiş ki:
bu sözleri okurken çok ilgimi çekti. gerçekten hepsi güzl ve enteresan...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Enteresan Sözler tıkla!
güldüren sözler adalet sözleri ezici sözler mısır atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Etkileyici Sözler ok Mutluluğun ne olduğunu unutmamak için sık sık seni hatırlıyorum.
Alman Atasözleri ok Geteiltes Leid ist halbes Leid. Anlamı: Paylaşılan dert yarım derttir.
Sponsorlu Bağlantılar
sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz, rahat bırakırdım yüreğimi. korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz, rahat bırakırdım yüreğimi. Korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!
çünkü geçmişte canın yandı. bunu gözlerinden okuyabiliyorum. gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var.Çünkü geçmişte canın yandı. Bunu gözlerinden okuyabiliyorum. Gülümseyerek geçiştirmeye çalışıyorsun ama yine de saklayamadığın bazı şeyler var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
adam profiline yazmış: ben çaya 2 şeker atarım, birlikte erisinler diye. biz sanki 20 tane atıyoruz, halay çeksinler diye.Adam profiline yazmış: Ben çaya 2 şeker atarım, birlikte erisinler diye. Biz sanki 20 tane atıyoruz, halay çeksinler diye.
erkek: senin gibi yarim olsun 10 milyar borcum olsun bee kız: ne yapayım ben seni o kadar borçla geri zekalı!Erkek: Senin gibi yarim olsun 10 milyar borcum olsun bee... Kız: Ne yapayım ben seni o kadar borçla geri zekalı!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) yaren: Hoca çocuklar napıyorsunuz demiş çocuklarda hocam yazı yazı yazıyoruz demiş hoca ne yazıyorsunuz demiş öğrencise kopya yazıyorum demiş hoca aferin oğlum devam et çok çalışkansın oğrencı bu duruma şaşırdı tamam hocam her zaman (Dünya İle İlgili Sözler) MB: Allah (cc) herşeyi o kadar eşit ağırlıkta yaratmış ki; Bir yokuşu çıkarken nefes nefese kalırsın, rampadan aşağı rahat rahat indiğin gibi.. (Uyuz Sözler) nazan can: cok komik ama biraz anlamsiz (Sizden Gelenler) hafızz: bazen kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir nede kırılmaya.. (Ezici Sözler) leyla: Seviyor galiba ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır sözler uğurlu sözler aşk espirileri umursamaz sözler
mani sözleri anlamsız sözler ıbretlik sözler küçük sözler hasret sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen