hatice: bu sözleri okurken çok ilgimi çekti. gerçekten hepsi güzl ve enteresan...

Enteresan Sözler ok hatice demiş ki:
bu sözleri okurken çok ilgimi çekti. gerçekten hepsi güzl ve enteresan...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Enteresan Sözler tıkla!
ayrılık sözleri aşk sözleri özenli sözler alman atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok Sende mi Brütüs repliği, hayat tarzım oldu sanki.
Manyak Sözler ok Sevgiyi Arama Kalbinde Bak bana Söyler Gözlerim Sana Olan Sevgimi!
Sponsorlu Bağlantılar
sen yoksun, ben senden de yoksun!Sen yoksun, ben senden de yoksun!
bir insan herkesi mutlu ediyorsa, yüzü her zaman gülüyorsa, gamsız gibi görünüyorsa, etrafına mutluluk saçıyorsa,  sanki hiç derdi yokmuş gibi gözüküyorsa, bunlar sizi yanıltmasın. aslında en dertli, en çok ağlayan, en çok sevgiye muhtaç kişiler bu kişilerdir. onlara çok iyi davranın. çünkü sizi mutlu edip geceleri yastığına sarılıp en çok ağlayanlardır onlar.Bir insan herkesi mutlu ediyorsa, yüzü her zaman gülüyorsa, gamsız gibi görünüyorsa, etrafına mutluluk saçıyorsa, sanki hiç derdi yokmuş gibi gözüküyorsa, bunlar sizi yanıltmasın. Aslında en dertli, en çok ağlayan, en çok sevgiye muhtaç kişiler bu kişilerdir. Onlara çok iyi davranın. Çünkü sizi mutlu edip geceleri yastığına sarılıp en çok ağlayanlardır onlar.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
klavyeye bakarak uzun bir yazı yazdıktan sonra kafamı kaldırıp yazdığım şeyin yazılmamış olduğunu görmek beni hayattan soğutuyor.Klavyeye bakarak uzun bir yazı yazdıktan sonra kafamı kaldırıp yazdığım şeyin yazılmamış olduğunu görmek beni hayattan soğutuyor.
ıçinde olduğun bir videoyu izlerken kendi sesini duyunca benim sesim bu kadar iğrenç mi lan! diye düşünüyorsan sen de bizdensin.İçinde olduğun bir videoyu izlerken kendi sesini duyunca 'benim sesim bu kadar iğrenç mi lan!' diye düşünüyorsan sen de bizdensin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Gözde: Hayal kurmak bedava değil.Yıkıldığı an ödersin bedelini (Karşılıksız Aşk Sözleri) mehmet toprak: Benim yaşadım acıyı hiç yaşanmamıştır yaptığım çılgınlığıda saymıyrm (Ağır Abi Sözleri) BOZKURT cCc: DaLgAsIz DeNiZdE HeRkEs KaPtAn Ayıkıyon mu? (İnce Sözler) gece yolcusu: Boş işlerrr aşk meşkk (Sizden Gelenler) murat: aslan kafesten kacınca halkın kurtulusu kafese gırmektır
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
seni seviyorum sözleri yürek yakan sözler efsane sözler rus atasözleri
minibüs yazıları mutluluk sözleri özel sözler damar sözler kızılderili atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen