sıdıka: hepsini beğendim. özel ve güzel seçilmiş sözler.

Duygulu Sözler ok sıdıka demiş ki:
hepsini beğendim. özel ve güzel seçilmiş sözler.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
kırıcı sözler trabzonspor sözleri terk etme sözleri neşeli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İlginç Sözler ok Mesafelerin en kötü yanı, sizi özlüyor mu yoksa unutuyor mu bilememektir!
Türkiye Sözleri ok Cumhuriyet, fikir hürriyeti taraftarıdır. Samimi ve yasal olmak şartı ile her fikre hürmet ederiz. Her kanaat bizce muhteremdir. Yalnız muhaliflerimizin insaflı olması lazımdır. (04. 12. 1923, Tercüman-ı Hakikat Başyazarına Demeç)
Sponsorlu Bağlantılar
**gidene yalvaracak olsaydım her gelene eyvallah ederdim ben seçerim, ben vazgeçerim, ben başlar ben bitiririm. suskunluğumla ezer, gülüşümle çiğner, onurumla giderim!**Gidene yalvaracak olsaydım her gelene eyvallah ederdim... Ben seçerim, ben vazgeçerim, ben başlar ben bitiririm. Suskunluğumla ezer, gülüşümle çiğner, onurumla giderim!
kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.Kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yakışıklı erkek olmakta çok sıkıntı ya, bayanlar mesaj atmaya çekiniyor onlara bakmam, yüz vermem diye. napim ama ben de allah vergisi.Yakışıklı erkek olmakta çok sıkıntı ya, bayanlar mesaj atmaya çekiniyor onlara bakmam, yüz vermem diye. Napim ama ben de Allah vergisi.
millet pantolonunun cebinde para bulup sevinir, ben iki gündür pantolonumu bulamıyorum.Millet pantolonunun cebinde para bulup sevinir, ben iki gündür pantolonumu bulamıyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) gizzo: Ve sonra kırdılar beni, kimseye içten gülemedim (Neşeli Sözler) nuri: Eveeet çok mutluyum (Yolculuk Tatil Sözleri) leyla: güzel ama bazıları kötü gibi (Kıskançlık Sözleri) cenk: Çok kıskanıyorum bil istedim.. (Laf Sokucu Sözler) Azra: Kimseyle Bir Sorunum Yok Az Ötede Oynayın Yeter!@$
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ulvi sözleri ıbretlik sözler platonik sözler cezaevi sözleri
motivasyon sözleri felsefi sözler azeri sevgi sözleri mevlana sözleri ağlatan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen