sıdıka: hepsini beğendim. özel ve güzel seçilmiş sözler.

Duygulu Sözler ok sıdıka demiş ki:
hepsini beğendim. özel ve güzel seçilmiş sözler.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
dramatik sözler arabesk sözler zehir sözler bağışlama sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fenerbahçe Sözleri ok Roberto Carlos Bizimle artık Gidiyoruz Fenerimle Durduramaz Bizi Kimse Alex Kejman iLeride
Acı Sözler ok Hadi gel Yanıma Bitir Bu Acıyı Sonsuza kadar ben sende kaldım acılar içinde kaldım aşkım..
Sponsorlu Bağlantılar
artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. en yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.Artık dertlerimi hiç kimseye anlatmıyorum. Çünkü, biliyorum ki hiç kimseden fayda gelmez. Kendi yaralarımı tek başıma sarmaya alıştım ben. En yakınlarım bile derman olamazken ne beklenir ki elden.
uğruna bir şeylerden vazgeçeceğin insanı bulmak kolay; ama hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağın insanı bulmak asıl olay.Uğruna bir şeylerden vazgeçeceğin insanı bulmak kolay; ama hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağın insanı bulmak asıl olay.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.Kız belediye plajına, instagram da efekti vere vere miami sahiline dönüştürmüş.
hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.Hamileyken sigara içerseniz, beyindeki kalıcı hasardan dolayı çocuğunuz ev içinde atletli ve güneş gözlüğü ile poz verebilir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Tatlı Sözler) kadir çelik: sen dizime yat rüyalar dal bende cennet guzelligine <3 (Delikanlı Sözler) bfhfjk: Deliler sizi :D (Kötü Sözler) aleyna: bir kız yokluğuna alıştığı erkeği bi daha aslaaaaa istemez (Can Alıcı Sözler) elbistanlı: istanbul izmir farketmez burası 46 affetmez kesilir başlar azılır kaşlar en büyük aşklar elbistanda başlaR (Umursamaz Sözler) Funda: Hayat bazen sevdiğin insandan nefret etmek kadar saçma
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ağır sözler özlü sözler kamyon arkası yazıları manyak sözler
kamyon arkası yazıları kadınlar ıçin sözler kutlama sözleri ağlatan sözler şirin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen