Sude: Eskiden kendim yazmıştım . Kafadan yazmıştım . Aşkımı dağlar yazmak istesem aşkım kadar büyük daĞ BulAMIYORUm ...

Etkileyici Sözler ok Sude demiş ki:
Eskiden kendim yazmıştım . Kafadan yazmıştım .

Aşkımı dağlar yazmak istesem aşkım kadar büyük daĞ BulAMIYORUm ...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
hoş sözler kısa aşk sözleri damardan sözler elveda sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İsyan Sözleri ok Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanır seni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya bitanesi?
Mevlana Sözleri ok Aşk altın değildir, saklanmaz. Aşıkın bütün sırları meydandadır..
Sponsorlu Bağlantılar
biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.Biriyle sevgili olmaya gerek yok, konuşurken seni mutlu eden biri varsa yeter zaten.
tabiki de bazı geceler daha erken uyuyabilirsin altı üstü daha çok özlerim seni olur biter.Tabiki de bazı geceler daha erken uyuyabilirsin altı üstü daha çok özlerim seni olur biter.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bi gün karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyosun galiba diyip tabağı almıştı.Bi gün karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyosun galiba diyip tabağı almıştı.
bere takınca yakışıklı oluyorum. güneş gözlüğü takınca daha da yakışıklı oluyorum. yüzüm ne kadar görünmezse o kadar yakışıklı oluyorum.Bere takınca yakışıklı oluyorum. Güneş gözlüğü takınca daha da yakışıklı oluyorum. Yüzüm ne kadar görünmezse o kadar yakışıklı oluyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Facebook Sözleri) Pinti Maymun: Arada nefret ettiğim kişilerin paylaşımlarına bakıp, harbi malmış lan bu deyip tekrar nefret ediyorum (Kötü Sözler) manima.aşık: çok.küfürlü (Sizden Gelenler) Furkan Taştan: Ona bakarken bütün yaralarımın kapandığını hissediyorum. (Korkunç Sözler) Emrecan: Neden bu kadar cidisin (Sizden Gelenler) Azim1453: Bir gülüşü var, kelebek görse ömrü uzar.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
facebook sözleri özlü aşk sözleri mevlana sözleri sevgi sözleri
enteresan sözler koyan laflar kardeşlik sözleri af dileme sözleri portekizce atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen