fatma: tabikide yalnız değilim ama pek de sayılmaz çünkü karşılıksız aşka tutuldum

Yalnızlık Sözleri ok fatma demiş ki:
tabikide yalnız değilim ama pek de sayılmaz çünkü karşılıksız aşka tutuldum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
sert sözler aşk acısı sözleri ıngilizce sözler ürkütücü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Doğum Günü Mesajları ok İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca. Dil önemli değil Nice mutlu yıllara...
Komik Sözler ok Erkekler Sabah Sporunu Sevmiyorlarmış ?Doğrudur? genellikle Bir Çıtır Eşliğinde gece Sporunu tercih Ederler
Sponsorlu Bağlantılar
bazen sığınmak istersin bir yüreğe, anlık mı ömürlük mü istediğini bilemezsin sen de. geçmişte yaşananlar, gelecekte olacaklar önemsizdir. o an için sığınmak istersin sadece, yağmur dinene kadar belki de.Bazen sığınmak istersin bir yüreğe, anlık mı ömürlük mü istediğini bilemezsin sen de. Geçmişte yaşananlar, gelecekte olacaklar önemsizdir. O an için sığınmak istersin sadece, yağmur dinene kadar belki de.
beni bana emanet ettiğin gibiyim, ne gözlerime göz değdi ne yüreğime ateş. seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.Beni bana emanet ettiğin gibiyim, ne gözlerime göz değdi ne yüreğime ateş. Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sizinde eve gelen misafiri uğurlarken kapının eşiğinde bitmek bilmeyen bi sohbet başlıyor mu ?Sizinde eve gelen misafiri uğurlarken kapının eşiğinde bitmek bilmeyen bi sohbet başlıyor mu ?
sevgilinin günaydın öpücüğüyle beni uyandırması gereken yaştayım, fakat şuan annemin terliğini giydim bakkala gidiyorum.Sevgilinin günaydın öpücüğüyle beni uyandırması gereken yaştayım, fakat şuan annemin terliğini giydim bakkala gidiyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) NUR: ERKEKSİN AMA MİLLETİN NAMUSUNA LAF ATACAK KADAR KARAKTERSİZSİN.. (Manalı Sözler) ali: etkilendim :))) (Hüzünlü Sözler) meryem: Hevesimde kalmadi hicbirseye beni hayattan sogutanlar utansin (Kırıcı Sözler) melis: Demişsin ya ben onun gibileri cebimden çıkartırım diye dinle ben senin gibileri tesbihime dizerim tövbe tövbe diye çekerim (Korkunç Sözler) mahmut: Bizim Kurduğumuz Hayallerde öLüm Yaşadığımız Hayatta Ölümün Kendisi Vardır. Kardeslerim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zehir sözler hiphop sözleri ağır abi sözleri ıbretlik sözler
değişik sözler oturtan laflar bulgar atasözleri duygulu sözler platonik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen