fatma: tabikide yalnız değilim ama pek de sayılmaz çünkü karşılıksız aşka tutuldum

Yalnızlık Sözleri ok fatma demiş ki:
tabikide yalnız değilim ama pek de sayılmaz çünkü karşılıksız aşka tutuldum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
elveda sözleri ıran atasözleri renkli sözler jilet sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Adalet Sözleri ok Bende bu vicdan varken suçluya bile borçlu çıkarım.
Havalı Sözler ok Seni belediye Çöplüğündeki Pislenmiş Atık Sevgilerle Bırakıyorum üstüne yeni yalan sevgileri döküyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
susan yüreğinin, sessiz sözcüsüdür harfler ve gönül gözü açık olanlar bilir sadece gözleriyle duymayı.Susan yüreğinin, sessiz sözcüsüdür harfler ve gönül gözü açık olanlar bilir sadece gözleriyle duymayı.
cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. vuslatım ol, her adımda sana geleyim. ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.Cennetim ol yar, her duamda seni zikredeyim. Vuslatım ol, her adımda sana geleyim. Ömrüm ol, bir ömür seni seveyim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dokunmatik telefonlardaki rehberi aşağı yukarı hızlı kaydırarak eğlenip mutlu olan bi insanım. üzülmek benim neyime lan.Dokunmatik telefonlardaki rehberi aşağı yukarı hızlı kaydırarak eğlenip mutlu olan bi insanım. Üzülmek benim neyime lan.
asansöre yabancı biriyle bindiğimde bi gerilmeler bi gözlerimi kaçırmalar bi stresler.Asansöre yabancı biriyle bindiğimde bi gerilmeler bi gözlerimi kaçırmalar bi stresler.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atatürk Sözleri) nur: yenilerini istiyoruz (Baba Sözler) Mehmet akar mmt: Sevmek insana acı verir (Geyik Laflar) sima: aşk bir sudur iç iç kudur (Sizden Gelenler) Muammer Doğan/: Düştüğümde el uzatacağına, ben henüz ayaktayken, elini ver de beraber yürüyelim..! (Laf Sokucu Sözler) Dila: Egonla lego yaparım oturur oynarsın cici kız.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yalnızlık sözleri türkmen atasözleri kamyon arkası yazıları ınce sözler
ıngiliz atasözleri nasihat sözleri cumhuriyet bayramı mesajları sihirli sözler rus atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen