Allah'ım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı, aklın ve dinin çirk...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > İslami, Dini Sözler > Cuma Sözleri > Allah'ım! Senden hayırl...

Cuma Sözleri kategorisine ait olan Allah'ım! Senden hayırl... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Cuma Sözleri
Allah'ım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı, aklın ve dinin çirkin gördüğü şeyleri terk etmeyi ve fakirlerin sevgisini istiyorum. Hayırlı cumalar. / Cuma Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Cuma Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori İslami, Dini Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Mevlana Sözleri Dua edecek güzel gönlün yoksa, gönlü güzel olanlardan dua iste! (Mevlana)
Kurban Bayramı Mesajları Bin Damla Serilsin Yüreğine, Bin Mutluluk Dolsun Gönlüne, Bütün Hayallerin Gerçek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Bayramda? Kurban Bayramın Mübarek Olsun!
Hz Ali Sözleri Dostlarıma dost olanları çok severim. ve onların kıymetlerinide dostlukların dereceleriyle ölçerim.
Kurban Bayramı Mesajları Bugün Sevinç Günü, Kaderleri Bir Yana Bırakıp Mutlu Olalım. Kurban Bayramını Doya Doya Yaşayalım. Hayırlı Bayramlar.
Hz Ali Sözleri Gerçek dost, sıkıntı zamanında imdada yetişendir.
Kurban Bayramı Mesajları Oğuz Boylu, Bozkurt Soylu, Ey Türk Oğlu! Soyun Sürsün, Kaderin Gülsün, Basın Dik, Alnın Açık, Kılıcın Keskin, Ocağın Mutlu Bayramınız Kutlu Olsun.
Mevlana Sözleri Ay, yıldızlardan utanır ama yine de cömertliği yüzünden yıldızların arasında bulunur.
Cuma Mesajları Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.
Kurban Bayramı Mesajları Heyecan Ve Özlemle Beklenen Kutsal Kurban Bayramı Geldi, Hoşgeldi. Mübarek Bayram Ulusumuza Sağlık, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getirsin. Hayırlı Bayramlar Dileğiyle? 172 Karakter 2 Sms.
Hz Ali Sözleri Çoğu insanlar medhedilip övüldüğü için gurura kapılırlar.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Her yüzde seni arıyorum Uçan kuştan soruyorum Hasretin gözümde tüter Vallahi çok seviyorum Başımı yastığa koyuyorum Hayalini karşımda görüyorum Bak bir daha söylüyorum Canımdan çok seviyorum...
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Amiiin diyorum. İyi dileklerin için de sana çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre bir seven versin, yüzünde tebessümü eksik etmesin. vermişse de şükretmelisin benim gibi...
TaMMer TaMMer
Bir gün bahar yine gelir ama artık çiçeklerim sana açmaz
çok doru çok doru
Öğüt verecek insana değil, örnek olacak insana ihtiyaç var.. Fetva veren çok olur ama takva ile yaşayan zor bulunur
Yalnız kalp Yalnız kalp
Meçhul. Bence de üzerine alınma kesinlikle lafım sana değil ve zaten sen öyle biri değilsin. Şiir gibi birini sevmişsin Ne mutlu sana Allah daim etsin inşallah..
meçhul meçhul
Duyguların en açık bir şekilde ifade edildiği araçtır müzik. Canımdan çok seviyorum (2021) demo beste-müzik meçhul-aslan.
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Ben de diliyle, yüreğiyle şiir gibi birini sevdim. Ama Genelde dediğin için odun lafını üzerime alınmıyorum..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Zaten hayat bu ya işte kimse kendi dengini bulamıyor maalesefff.