Artık eskisi kadar fevri değilim, sadece umursamıyorum....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Umursamaz Sözler > Artık eskisi kadar fevr...

Umursamaz Sözler kategorisine ait olan Artık eskisi kadar fevr... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Umursamaz Sözler
Artık eskisi kadar fevri değilim, sadece umursamıyorum. / Umursamaz Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Umursamaz Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Zaman Sözleri Birine verebileceğin en değerli hediyedir zaman. Çünkü zaman geri gelmez, iade edilmez hatta düzeltilip, değiştirilemez. Harcarsın biter.
İlginç Sözler Hostes aranıyor.
Dostluk Sözleri Dost dediğin; sır tutmasını bilen, seni başkasına satmayan kötü zamanda yanında olan, küsünce dayanamayıp barıştığın insandır.
Motivasyon Sözleri Güçlüyüm... Çünkü başka seçeneğim yok. Düşersem tutanım olmayacak biliyorum.
Motivasyon Sözleri Ne olursa olsun hiçbir şeyi içine atma, ne varsa dök ortaya, her kes payına düşeni alsın. Kimseyi hayatında tutmak için kendini yorma, bırak biraz da onlar senin hayatında kalmak için çabalasın.
İyi Geceler Mesajları Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyim sana aşkım; keşke sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsamda senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşıyabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.
Gurur Sözleri Ben Kendimi Seviyorum Hayatın beni Sevdigi Gibi Seviyorum ben Onurumu Seviyorum Asaletli Gururum Gibi Seviyorum!
Efsane Sözler Friedrich von Schiller: Sevgi birliğe, bencillik yalnızlığa götürür.
Orijinal Sözler Biz aşkı erostan merostan öğrenmedik. Biz aşkı Mekkeli bir yetimden öğrendik!
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Özen Özen
Hayatı uçurumlarda yaşamak aşkı imkansızlıklarla kalbinde taşımak hayatın en güzel tarafıdır
Kış Kış
Sevip sevilip kalbe denk gelmek ne güzel
Yeri Yeri
Umulur ki seven her gönül kavuşur
Yeri Yeri
Her iyi görünen insan iyi değilmiş
Sıla Sıla
Hayat keşkeleri affetmez
Tesa Tesa
Belki bu gün değil ama elbet bir gün
Sedat Sedat
Birgün gülmek bizede yakışacak
Devin Devin
İnsan yârin hatırına, yarasını bile sever