Ben iyiyim; sen ihanet edenlere iyi şans dile!...

İhanet Sözleri kategorisine ait olan Ben iyiyim; sen ihanet ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

İhanet Sözleri
Ben iyiyim; sen ihanet edenlere iyi şans dile! / İhanet Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım İhanet Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2023 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Acı Sözler Günden güne bitiyoruz ama bitmiyormuş gibi yapıyoruz. Kimi kandırıyoruz?
Aşk Acısı Sözleri Bu gece bir 'ben' daha tükettim tütünlerin gölgesinde. Ve bir gün daha tükendim gözlerinsiz. Tükenmiş zamanların zemherisinde. Takvimler benden, ben gözlerinden habersiz.
Karşılıksız Aşk Sözleri Allah sana, senin gibi bir sevgili versin; sen onu severken o başkasını sevsin!
Ayrılık Sözleri Belim Büküyor Böyle Ayrılık. Verdiğin Acılar Hasret Tanıdık. Görmedim Ki Bir Gün Senden Yakınlık. Dönmesende Geri Farketmez Artık?
Mutsuzluk Sözleri Uyumak sessiz bir eylem tüm mutsuzluklara karşı.
Hüzünlü Sözler Hayat: yaşayamadığımız belkiler, yaşadığımız keşkeler ve içimizde tuttuğumuz neyselerden ibaret.
Pişmanlık Sözleri Ben seni öküz gibi sevmiştimAma sen beni öküz yerine bile koymadın
Hasret Sözleri Usandı bu gözlerim ardından bakışlara.
Derbeder Sözler Sana Baktıkça Kendime Acıyorum kendime Acıdıkça Sana Lanet Ediyorum..
Üzüntülü Sözler Karanlığı üstüme çekip, sessizliğe sarılma zamanı şimdi.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Kayra Kayra
Suçumuz neydi ki hasret kaldık bir damla sevgiye Derdimizi anlatamadık ne Dosta ne sevgiliye Birazcık mutlu olsam Sonu yine hüsran yine mutsuzluk Anladım ki bu hayattan aldığım birazcık mutluluk bile veresiye..
Kayra Kayra
Bak benim de bir çift sözüm var sana Kaldır ellerini semaya gönlünü aç yaradana Sakın Yalnızım diye ümitsizliğe kapılma Rabbin bir Dua kadar yakın sana Dost istersen Allah yeter insana.
Kayra Kayra
En iyi dostum da, en kötü düşmanım da benim.'' Paulo Coelho
Kayra Kayra
Hayat yolunda insanın pusulası kalbidir. Kalbinin merkezine neyi alırsan etrafındaki tüm olguları, olayları ona göre şekillendirirsin. Hayırlı günler huzurlu vakitler olsun🌹...
Kayra Kayra
İnsanlara yardım etmeyi, iyi niyetli olmayı saflık zannedenler var Yazık..
Kayra Kayra
Senin gitmek gibi bir zorunluluğun, Benim de izin vermek gibi bir çaresizliğim vardı. Her şeyi en iyi bu cümle anlatır..
Kayra Kayra
Unutabilirsin ama yaşanmamış Sayamazsın..
Kayra Kayra
Bazı çiçekler bazı toraklarda olmuyor, Bu durum çiçeğin güzelliğini değiştirmez tabii..