Ben tek bir gerçeği öğrendim bu hayatta. Bir insan merhametinden ...

Merhametle İlgili Sözler kategorisine ait olan Ben tek bir gerçeği öğr... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Merhametle İlgili Sözler
Ben tek bir gerçeği öğrendim bu hayatta. Bir insan merhametinden iyi niyetinden vazgeçmediği sürece kaybetmeye mahkûmdur. / Merhametle İlgili Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Merhametle İlgili Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2023 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Yalan Sözler Bir de yalanları ortaya çıkmadığı sürece, kendilerini dürüst ilan edenler var! Vay vicdanlarından öptüklerim!
Faydalı Sözler Mütevazı olan kişileri enayi yerine koymayınız; Sesini çıkartmıyorsa kalitesindendir.
Kaliteli Sözler Vaadler memleketinde insan açlıktan ölür. ( Danimarka Atasözleri )
Hip Hop Sözleri Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar
İyi Geceler Mesajları Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.
Dürüstlük Sözleri Ne mutlu onlara, ilk hatalarında tuzağa düşerler.
Zaman Sözleri Bekle! Her şeyin bir zamanı var. Zamanından önce istersen, zamanından önce kaybedersin!
Unutulmaz Sözler Unutamadığın kişi, daima senden uzakta olandır.
Cesaret Sözleri Cesareti olmayan adam, keskin kenarı olmayan bıçağa benzer. Benjamin Franklin
Düşündüren Sözler İnsanları unutabilirsin ama, anıları asla!
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Kayra Kayra
Suçumuz neydi ki hasret kaldık bir damla sevgiye Derdimizi anlatamadık ne Dosta ne sevgiliye Birazcık mutlu olsam Sonu yine hüsran yine mutsuzluk Anladım ki bu hayattan aldığım birazcık mutluluk bile veresiye..
Kayra Kayra
Bak benim de bir çift sözüm var sana Kaldır ellerini semaya gönlünü aç yaradana Sakın Yalnızım diye ümitsizliğe kapılma Rabbin bir Dua kadar yakın sana Dost istersen Allah yeter insana.
Kayra Kayra
En iyi dostum da, en kötü düşmanım da benim.'' Paulo Coelho
Kayra Kayra
Hayat yolunda insanın pusulası kalbidir. Kalbinin merkezine neyi alırsan etrafındaki tüm olguları, olayları ona göre şekillendirirsin. Hayırlı günler huzurlu vakitler olsun🌹...
Kayra Kayra
İnsanlara yardım etmeyi, iyi niyetli olmayı saflık zannedenler var Yazık..
Kayra Kayra
Senin gitmek gibi bir zorunluluğun, Benim de izin vermek gibi bir çaresizliğim vardı. Her şeyi en iyi bu cümle anlatır..
Kayra Kayra
Unutabilirsin ama yaşanmamış Sayamazsın..
Kayra Kayra
Bazı çiçekler bazı toraklarda olmuyor, Bu durum çiçeğin güzelliğini değiştirmez tabii..