Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden va...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Kıymetli Sözler > Bir insanın sana neler ...

Kıymetli Sözler kategorisine ait olan Bir insanın sana neler ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Kıymetli Sözler
Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir. / Kıymetli Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Kıymetli Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Değerli Sözler Taşlaşmış yüreğini yumuşatmadıkça, yoluna çıkan taşlara kızmaya hakkın yoktur.
Yalan Sözler Sensiz Olunca hayat iLe Bağlantımı Koparıyorum Adeta :) ( Buda Klasik Yalan )
Manalı Sözler Provası yok hayatın ne tekrar başa dönebilmek nede yaşananları silebilmek mümkündür. Önemli olan doğru kişiyi sevebilmektir.
Manalı Sözler Marka olmak için değil, insan olmak için çabalayın. Çünkü parası verildikten sonra alınamayacak hiçbir marka yoktur.
Erkekler İçin Sözler Arkanda dağ gibi bir kadın olmadıkça, hiçbir ormanda aslan kesilemezsin.
Fedakarlık Sözleri Yoksulluğun sebebi yokluk değil, paylaşmayı unutan insanlıktır.
Eski Sözler ikimizde birbirimizden habersizis sen hangi kalpler içindesin kim bilir ben ise hangi yalnız kalmış duygularıma ağlıyorum seni düşünüp kim bilebilir.
Gurbet Sözleri Senden Uzaklarda, Senden Bir İz, Sende Bir Biz Arar Gözlerim Yapayalnızım Sensiz. Şenle Dünyalar Benim, Hep Gül, Birtanem Benide Güldür Hayal Kurmak İçin Varya Yarınlar Senli-benli Hayaller Kur, Dünü Öldür.
Unutulmaz Sözler Unutamadığın kişi, daima senden uzakta olandır.
Manyak Sözler Aşk yolunda gaspa uğradım. Şikayetçi değilim polis amca, kalbimi versin yeter...
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Her yüzde seni arıyorum Uçan kuştan soruyorum Hasretin gözümde tüter Vallahi çok seviyorum Başımı yastığa koyuyorum Hayalini karşımda görüyorum Bak bir daha söylüyorum Canımdan çok seviyorum...
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Amiiin diyorum. İyi dileklerin için de sana çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre bir seven versin, yüzünde tebessümü eksik etmesin. vermişse de şükretmelisin benim gibi...
TaMMer TaMMer
Bir gün bahar yine gelir ama artık çiçeklerim sana açmaz
çok doru çok doru
Öğüt verecek insana değil, örnek olacak insana ihtiyaç var.. Fetva veren çok olur ama takva ile yaşayan zor bulunur
Yalnız kalp Yalnız kalp
Meçhul. Bence de üzerine alınma kesinlikle lafım sana değil ve zaten sen öyle biri değilsin. Şiir gibi birini sevmişsin Ne mutlu sana Allah daim etsin inşallah..
meçhul meçhul
Duyguların en açık bir şekilde ifade edildiği araçtır müzik. Canımdan çok seviyorum (2021) demo beste-müzik meçhul-aslan.
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Ben de diliyle, yüreğiyle şiir gibi birini sevdim. Ama Genelde dediğin için odun lafını üzerime alınmıyorum..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Zaten hayat bu ya işte kimse kendi dengini bulamıyor maalesefff.