Bir süre herkesi kendi haline bırak. O zaman kimin seni bırakmak ...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Manalı Sözler > Bir süre herkesi kendi ...

Manalı Sözler kategorisine ait olan Bir süre herkesi kendi ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Manalı Sözler
Bir süre herkesi kendi haline bırak. O zaman kimin seni bırakmak istemediğini göreceksin. / Manalı Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Manalı Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Başarısızlık Sözleri Başarının anahtarını bilmiyorum ama başarısızlığın anahtarı herkesi mutlu etmeye çalışmaktır. Bill Cosby
Başarısızlık Sözleri Düne takılıp kalırsan bugünü değerlendiremezsin ve kendin için daha güzel bir yarın hazırlayamazsın.
İlginç Sözler Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim?
Güçlü Sözler Söz konusu seni kaybetmekse, en korkak benim.
Sms Mesajları Mesajlaşmanın amacı kısa sürede cevap almaktır, saatlerce cvp bekleyeceksem gider mektup yazarım.
Cep Mesajları Sahip olmak istiyorsan önce sana ait olup olmadığını bilmelisin!
Duyulmamış Sözler Ne yaparsanız yapın, iyi bir insanın yüreğindeki iyiliği söküp alamazsınız.
Bilinmeyen Sözler Kimse, kimseyi sevmiyor ama herkes, herkesle samimi.
Orijinal Sözler Çarşaf kadar beyaz hayallerim vardı, ot kadarda yeşil gözlerim. Şimdiyse yanıp kül olan hayaller, kan gibi gözler kaldı geriye.
Günaydın Mesajları Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Her yüzde seni arıyorum Uçan kuştan soruyorum Hasretin gözümde tüter Vallahi çok seviyorum Başımı yastığa koyuyorum Hayalini karşımda görüyorum Bak bir daha söylüyorum Canımdan çok seviyorum...
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Amiiin diyorum. İyi dileklerin için de sana çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre bir seven versin, yüzünde tebessümü eksik etmesin. vermişse de şükretmelisin benim gibi...
TaMMer TaMMer
Bir gün bahar yine gelir ama artık çiçeklerim sana açmaz
çok doru çok doru
Öğüt verecek insana değil, örnek olacak insana ihtiyaç var.. Fetva veren çok olur ama takva ile yaşayan zor bulunur
Yalnız kalp Yalnız kalp
Meçhul. Bence de üzerine alınma kesinlikle lafım sana değil ve zaten sen öyle biri değilsin. Şiir gibi birini sevmişsin Ne mutlu sana Allah daim etsin inşallah..
meçhul meçhul
Duyguların en açık bir şekilde ifade edildiği araçtır müzik. Canımdan çok seviyorum (2021) demo beste-müzik meçhul-aslan.
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Ben de diliyle, yüreğiyle şiir gibi birini sevdim. Ama Genelde dediğin için odun lafını üzerime alınmıyorum..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Zaten hayat bu ya işte kimse kendi dengini bulamıyor maalesefff.