Bir zamanlar senin çirkinliklerinde güzeldi, şimdi güzelliklerin ...

Arabesk Sözler kategorisine ait olan Bir zamanlar senin çirk... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Arabesk Sözler
Bir zamanlar senin çirkinliklerinde güzeldi, şimdi güzelliklerin bile çirkin. / Arabesk Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Arabesk Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2023 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Elveda Sözleri Sonu gelmeyen Bir Gecenin içindeyim, Sabahlar doğmuyor Günlerime Yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata Elvedaların geliyor Aklıma Tutamıyorum kendimi Haykırıyorum Dünyaya.
Dramatik Sözler Söylesene, özlemekten nasıl vazgeçiyor insan. Ya da unutmak, kaç ölüme denk düşüyor?
Yalnızlık Sözleri Görmediğin, sormadığın gibi halim. Kalabalığım öldü, yalnızlığım sağ salim.
Dokunaklı Sözler Bana çektirdiklerini unutturacak bir söz var mı bilmiyorum ama, sarılırsan hepsi geçecek.
Yalnızlık Sözleri Yalnızlığımız, tahammülsüzlüğümüzden!
Hasret Sözleri Aşktan üstün tek duygu varsa, oda hasrettir.
Karşılıksız Aşk Sözleri Aklımız en büyük servetimizdir. Ama yoksullukta ayıp değildir.
Acı Sözler Dalgaların oradaydın. Seni uzaktan görebiliyordum. 'Ne garip, birinin sırtını çekici buluyorum' diyordum. Sonradan çok seveceğim ve en sonunda nefret edeceğim montunu giymiştin.
Ölüm Sözleri Sonradan öğrendim ki cenazeler ölenler için değil, geride kalanlar içinmiş...
Damardan Sözler Eğer herkes kaybettiği kadar içecek desek, o masadan en son kim kalkardı?
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Kayra Kayra
Suçumuz neydi ki hasret kaldık bir damla sevgiye Derdimizi anlatamadık ne Dosta ne sevgiliye Birazcık mutlu olsam Sonu yine hüsran yine mutsuzluk Anladım ki bu hayattan aldığım birazcık mutluluk bile veresiye..
Kayra Kayra
Bak benim de bir çift sözüm var sana Kaldır ellerini semaya gönlünü aç yaradana Sakın Yalnızım diye ümitsizliğe kapılma Rabbin bir Dua kadar yakın sana Dost istersen Allah yeter insana.
Kayra Kayra
En iyi dostum da, en kötü düşmanım da benim.'' Paulo Coelho
Kayra Kayra
Hayat yolunda insanın pusulası kalbidir. Kalbinin merkezine neyi alırsan etrafındaki tüm olguları, olayları ona göre şekillendirirsin. Hayırlı günler huzurlu vakitler olsun🌹...
Kayra Kayra
İnsanlara yardım etmeyi, iyi niyetli olmayı saflık zannedenler var Yazık..
Kayra Kayra
Senin gitmek gibi bir zorunluluğun, Benim de izin vermek gibi bir çaresizliğim vardı. Her şeyi en iyi bu cümle anlatır..
Kayra Kayra
Unutabilirsin ama yaşanmamış Sayamazsın..
Kayra Kayra
Bazı çiçekler bazı toraklarda olmuyor, Bu durum çiçeğin güzelliğini değiştirmez tabii..