Birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsanız, bir bütün olamazsınız...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Kıymetli Sözler > Birbirinizin eksiklerin...

Kıymetli Sözler kategorisine ait olan Birbirinizin eksiklerin... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Kıymetli Sözler
Birbirinizin eksiklerini tamamlayamazsanız, bir bütün olamazsınız. / Kıymetli Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Kıymetli Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Sıradan Sözler Hissettiklerini unutmak kolaydır ama yaşanmamış saymak imkansızdır.
Bilinmeyen Sözler Aşk bazen bir filmin fragmanı gibidir. Görebileceğin tüm güzellikler yalnızca tanıtımda verilir.
Cesaret Sözleri Kader, cesaretiyle yardım eder. Virgil (Publius Vergilius Maro)
Manalı Sözler Kendi kendisiyle derin ve kıyasıya varoluş kavgasına cesaret edemeyenler, sürekli düşman icat ederler. T. Tufan
Huzur Sözleri Herkes sizi sevmek zorunda değil, herkes yaptığınız şeyleri desteklemek veya beğenmek zorunda da değil. Yapmanız gereken tek şey niyetinizin iyi yada kötü olduğuna bakmak. Eğer kalp huzurluysa, kimin ne düşündüğünün pek de bir önemi yok.
Gurbet Sözleri Rüzgar Acı Acı Eserken Yüzünden Okunuyordu Hüzün! Hani Bir Gün Yazarım Demiştin Ya, Yazarsın Diye Bekliyorum.
Özlü Sözler Ne kadar güzel olsa da yüzün ve esbabın, ağzından çıkan sözlerle belirlenir itibarın.
Adalet Sözleri Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. - M. Kemal Atatürk
Düşündüren Sözler Sevdiğiniz için dünyayı yıkmanıza gerek yok. Dünyasını yıkmayın yeter.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Cihan Türkay Cihan Türkay
Her dostluk da bir yerden sonra öldürür
tamer tamer
seni senden başka bu hayatta anlayabilecek kişi nadir sayıda
merve akyüz merve akyüz
keşke kan davası yerine aşk davası olsa
Özkan aslıllıoğlu Özkan aslıllıoğlu
Hani uykusuz kaldığın, belki bir umut arar diye beklediğin, hatta çoğunda ağladığın bu geceler var ya... Bunlar bir gün geçecek.
Aylin Olmaz Aylin Olmaz
Gerçek dost arayan cebine baksın
naile çağıl naile çağıl
bir çocuğun gözyaşları felakettir insanlığın bittiği yerdir
Yalnız kalp Yalnız kalp
Suçlu yazar. Bu mesajımı aldıktan sonra Bence sen vakit kaybetmeden harekete geç aranızda ne geçti bilmiyorum ama böyle gerçekten yürekten sevene kim bir şans vermez kim affetmez ki Mesela ben olsam affederdim dediğim gibi harekete geç iyi haberlerini bekliyorum. Boool Şans..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Suçlu yazar. Sanırım Urfalı sın Benim bildiğim Urfalılar Çok girişken çok açık sözlü olurlar.. Bu arada bir hata yaptığını ve kendini affetmediğini söylüyorsun O nasıl affetsin diyorsun Nasıl bir hata bilmiyorum ama hiçbir şey için geç değil..