Birisini, o suçlu olduğunda dahi özür dileyecek kadar çok sevmeyi...

Twitter Sözleri kategorisine ait olan Birisini, o suçlu olduğ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Twitter Sözleri
Birisini, o suçlu olduğunda dahi özür dileyecek kadar çok sevmeyin. / Twitter Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Twitter Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Aşk, Sevgi Sözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Cezbedici Sözler Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa.
Twitter Sözleri Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun. Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!
Aşk Sözleri Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.
Candan Sözler Aklını tamamen susturmadan kalbinin sesini tam duyamazsın.
WhatsApp Durumları Birini gerçekten sevdiğin zaman; yaşı, ne kadar uzakta olduğu, boyu, kilosu sadece lanet bir sayıdır.
Platonik Sözler Uzaklıklar sevenler için önemsizdir. Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu; özlemektir.
Büyüleyici Sözler Neyim olursan ol, hayal kırıklığım olma! Orası çok kalabalık, bulamam seni!
İnce Sözler Kalpte okunaklı, dilde dokunaklı bir konu açtım.
Sıcak Sözler Hayattan bir beklentim yok, bir seni bekliyorum hepsi bu.
Muhteşem Sözler Ben senin gibi çok rüya gördüm ama sen benim gibi bir gerçek yaşayamazsın!
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Arkadaşıma 'Sağır birinin kapısını sonsuza kadar çalsan ne fark eder' dedim. 'Belki çöp atmaya çıkar' diyor. Ümidini hiç kaybetmeyen insanlara hayranım.
meçhul meçhul
Bakma "unuttum","özlemiyorum" dediğime. Aklıma geldiğin an Yüreğim titriyor Gözlerim doluyor..
meçhul meçhul
Bir çay senin için de doldurdum bu Yağmurlu kış gecesinde çok iyi gider soğumadan gel vefasız sevdam....
meçhul meçhul
Sen gibi bir seveni olmalı insanın. Kalbi temiz Kimseye zararı dokunmayan. Yüreği merhametle dolu Kimsenin kötülüğünü istemeyen. Sen gibi bir seveni olmalı insanın. Gülüşüne güneşin gizlendiği Bakışıyla huzur verdiği Her sıkıntıda yanında olabileceği Her zorluğu beraber yenebileceği Sen gibi Bir seveni olmalı insanın... Sevginin kıymetini bilen Temiz duygularla seven Her zorluğa rağmen gülümseyen Sen gibi hayat dolu bir seveni olmalı insanın....
meçhul meçhul
Ne unuttum gözlerinin rengini Ne de unuttum şiir gibi sözlerini Ne unuttum güzel gülüşlerini Ne de unuttum kalbindeki sevgini..
meçhul meçhul
Haberini aldım Başka yâr bulmuştu Saçları değişmiş gülüşü kaybolmuştu Anmayacakmış artık Adımı unutmuştu Uyuyamadım gecelerce gözlerim dolmuştu Bana sevmeyi öğreten o olmuştu Haberim yoktu sevgisinden onu çok yormuştum Bulamadım kendimi gülüşünde kaybolmuştum...
meçhul meçhul
Satırlara yazmaktan başka çarem yok gözlerine uzun uzun bakamam Saçlarını okşayıp gözlerim kapalı hayaller kuramam Uzaktan bakarım özlemle rüzgara minnet ederim kokunu getirsin diye... Her gece yâr düşümde 2021 söz müzik beste meçhul..
Ali Ali
Çok mutluyduk aslında... Seviyorum dedin ve brakıp gittin... Sevgi böyle bişey mi...