Biz Ne hayata bağlı kalırız Bu Alemde Neden Hayat Bizi Yaşatır bu...

Ölüm Sözleri kategorisine ait olan Biz Ne hayata bağlı kal... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Ölüm Sözleri
Biz Ne hayata bağlı kalırız Bu Alemde Neden Hayat Bizi Yaşatır bu Alemin içinde, öLümle Arkadaş Olmuş gecelerimiz Biz gecelerin Adamıyız. / Ölüm Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Ölüm Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Yalnızlık Sözleri Dayanmak Zor Yalnızlığına Akşamların, Unutmak Mümkün Değil Seni Bir Şarkı Gibi Ağır Ağır İlerleyen Bu Zaman İçinde, Her An Bir Sarhoşluktur Sensizliğin Verdiği.
Gözyaşı Sözleri Gittiğinden beri sakarlığım üstümde; hep gözyaşı döküyorum.
Sitem Sözleri Adını sen koyduğum bir sıkıntı var içimde.
Hasret Sözleri SEVMEK GÜZELDIR SEVEMYI BILIYOSAN, SABRETMEYIDE BILMELISIN EGER GERCEKTEN SEVIYORSAN!
Özlem Sözleri Özlemek hırçınlaştırır. O yüzden sen fazla şey yapma, özletme kendini hemen gel.
Damardan Sözler İkimiz de çok seviyorduk, ben seni sen onu.
Ağlatan Sözler Sevgiyi Taşıyan Yürek, Yüreği Taşıyan Beden, Bedeni Ayakta Tutan Umuttur. Umutturki İmkansızlığını Bilsede Yinede Bir Damla Umut Işığı Yansın Diye Bekler Yürek, Geçen Zaman Ve Vakitlerden Habersiz Sadece Bekler. Gözyaşları Kurumasada Yinede Bekler....
Arabesk Sözler İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir.
İhanet Sözleri Kim bilir benden sonra kaç kişiye 'Ömrüm' deyip beni her solukta öldürecek...
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Cihan Türkay Cihan Türkay
Her dostluk da bir yerden sonra öldürür
tamer tamer
seni senden başka bu hayatta anlayabilecek kişi nadir sayıda
merve akyüz merve akyüz
keşke kan davası yerine aşk davası olsa
Özkan aslıllıoğlu Özkan aslıllıoğlu
Hani uykusuz kaldığın, belki bir umut arar diye beklediğin, hatta çoğunda ağladığın bu geceler var ya... Bunlar bir gün geçecek.
Aylin Olmaz Aylin Olmaz
Gerçek dost arayan cebine baksın
naile çağıl naile çağıl
bir çocuğun gözyaşları felakettir insanlığın bittiği yerdir
Yalnız kalp Yalnız kalp
Suçlu yazar. Bu mesajımı aldıktan sonra Bence sen vakit kaybetmeden harekete geç aranızda ne geçti bilmiyorum ama böyle gerçekten yürekten sevene kim bir şans vermez kim affetmez ki Mesela ben olsam affederdim dediğim gibi harekete geç iyi haberlerini bekliyorum. Boool Şans..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Suçlu yazar. Sanırım Urfalı sın Benim bildiğim Urfalılar Çok girişken çok açık sözlü olurlar.. Bu arada bir hata yaptığını ve kendini affetmediğini söylüyorsun O nasıl affetsin diyorsun Nasıl bir hata bilmiyorum ama hiçbir şey için geç değil..