Bugün için yaşa, yarın için hayal kur, dünden öğren....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Atasözleri > Japon Atasözleri > Bugün için yaşa, yarın ...

Japon Atasözleri kategorisine ait olan Bugün için yaşa, yarın ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Japon Atasözleri
Bugün için yaşa, yarın için hayal kur, dünden öğren. / Japon Atasözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Japon Atasözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Atasözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Umut Sözleri Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.
Kısa Aşk Sözleri Ben sadece sana yasalım, haricinde ne varsa yasakla!
Ağır Sözler ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla!
Af Dileme Sözleri İnsan, Dostunu düşmanından daha zor affediyor.. ( Nietzsche )
Kandil Mesajları Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
Keko Sözleri Başkalarının ne düşündüğü, ben onlara 'Başkaları' dediğim sürece bir anlamı yoktur!
Dua Sözleri Yıldız kayarken dilek tutmayı değilde; Ezan okunurken dua etmeyi dene bence.
Oturtan Sözler Hak edene, masadan öyle bir kalkıp gideceksin ki; kendisini garsona bahşiş olarak bırakılan bozuk para gibi hissedecek.
Cesaret Sözleri Benim en büyük gururum, herkesin yüzüne bakacak cesaretim olması.
Davetiye Sözleri Amacımız yuva kurmak, Gayemiz mutlu olmak, Dileğimiz, bu mutlu günümüzde, Sizlerle birlikte olmak.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Hakan Bahadır Koca Hakan Bahadır Koca Ne alayına giderim ne kralına bi durum olsa kralıda gelir ayağıma
Muhammed Sengon Muhammed Sengon Hiç bir şeyden çekmedik namuslu gibi görünen namusuzlardan çektiğimiz kadar. MEKANIN CENNET Olsun KEMAL SUNAL :(
Ayse Ayse Güvenini kaybeden insan, inancınıda yitirmeye başlar.
Yunus Yunus Yalnızlık mı bence çok zor
laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışanlar kendilerinin biyerlerine sokarlar akıllılar onları yerin dibine sokar
Dərdli Dərdli Həyatı sevirsinizsə zamanınızı boşuna xərcləməyin çünki zaman həyatın özüdür
Ferit Can Ferit Can Ağır taş yerinde ağırdır herkes kendine yakışanı yapar Düşmeyen kalkmayan bir Allahtır zengininde fakirinde giyeceği dört metre kefendir
cennet cennet alip kirsalar kalemi kanimla yazarim seni sevdigimi