Büyük aşklar yürek ister. Kaçanların değil, savaşanlarındır güzel...

İnstagram Sözleri kategorisine ait olan Büyük aşklar yürek iste... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

İnstagram Sözleri
Büyük aşklar yürek ister. Kaçanların değil, savaşanlarındır güzel günler. / İnstagram Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım İnstagram Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Aşk, Sevgi Sözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
WhatsApp Durumları Kavuşmamız, çıkmaz ayın son çarşambasına kaldı sanırım.
Hoş Sözler Dostlarınız azaldığı derecede ölüme biraz daha yaklaşmışsınızdır demektir.
Can Alıcı Sözler Nefesim Tükendi Sayende inancım Kalmadı Hiç Bir Sevgiye Sende Yalan rüzgarı oldun Kalbimin önünde Sanada Güle Güle
Sevenler İçin Sözler Sana kimse benim gibi sevemez diyenler olacaktır. Onlara benden bahset...
İnstagram Sözleri Konuşmamız için mesaj atmamı bekleyen insancıklar, siz de mesaj atabilirsiniz yani Allah size de el kol vermiş hani.
Teklif Sözleri Son Günüm, Sözüm Son Mutluluk Seninle Olacak, Son Gözyaşım, Son Nefesim, Seninle Son Bulacak, İlk Nikahım Gibi Sonuda Seninle Olacak, Bu Böyle Bilinsin.
Kısa Aşk Sözleri Sen icerideyken Ben disarida Seni Bekleyecegim. karanlikta Siril Siril Akan Bir Suyun Golgesi Gibi suratindan Akan Saflik Derinlik Olacak Belki De Gorunmeyen Icimde.
Sıcak Sözler Neden mi kaybetmekten bu kadar çok korkuyorum? Çünkü bi kaç gün bile seni göremesem kendimi yarım kalmış gibi hissediyorum.
Sevgiliye Uyku Mesajları kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
nezaket nezaket
ben senin olmayan çabana kırgınım 💥
Gizem türe Gizem türe
Kısa tutun hikayemi, severek öldü deyin yeter.
hkn hkn
Kötülüğü unutup iyiliği hatırlayanlarla Dost olun, Çünkü iyiliği unutup kötülüğü hatırlayandan Dost olmaz
serdal eyiol serdal eyiol
Birinin hayatının neresinde olduğumu çözemediğim zaman hiçbir yerinde olmamayı garantilerim çünkü belirsizlik, değersizliktir.
elifnur elifnur
Şu corona denen illet bittiğinde maskemi mezun olmuş gibi havaya atıcam
ahmet bilgehan ahmet bilgehan
insan; sevmeli, affetmeli, özür dilemeli ve her şeyi ile hayatı kabul edip yaşamalı.
Ayça Bolaç Ayça Bolaç
Hissetmeyi öğrenin..! 🥰 Hayatın size dokunduğunu göreceksiniz
Cihan Türkay Cihan Türkay
Her dostluk da bir yerden sonra öldürür