Cuma Mesajları | Sayfa 1

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Cuma Mesajları ve Cuma Gününe Kısa Tebrik Yazıları bölümünün Sayfa 1 kısmıdır. 2021 Cuma Mesajları sayfamızda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Cuma Mesajları
Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.
Her imkan bir imtihan, her imtihan bir imkandır. Rabbim her ikisinin de hakkını verecek akıl, irade ve güç ihsan eylesin. Hayırlı Cumalar.
Ey Allah'ım! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen, Senden isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi deva, zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. Amin. Hayırlı cumalar.
Allah'ım duanın, sevginin, eşin, işin, ömrün, evladın, ve ölümün en hayırlısını nasip et. Amin. Hayırlı cumalar.
Ey Allah'ım! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen, Senden isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. Hayırlı cumalar.
Bir selam vermek, rahmet kapısı açmak demektir. Bir gönül almak, cennet köşesinden bir yer almaktır bir garip sevindirmek bin sevap demektir bir cuma ise bütün Müslümanları toplamaktır. Bir cuma mesajı ise bütün sevdiklerini hatırlamaktır.
Ya Rabbi, dünya için ahiretimizi unutturma, ahiretimizi dünyaya feda ettirme. Hayatı, ebediyemizi; hayatı, dünyeviyemiz için bozdurma, malayani şeylerle ömrümüzü telef ettirme, kendimizi misafir telakki edip, misafirhane sahibinin emirlerine göre hareket etsin.
Ramazanın hürmetine içinden geçen tüm dilekler kabul olsun. Allah'ın rahmeti üzerinize olsun. Cumanız selam ve dua ile dolsun.
Gökten rahmetini, yerden bereketini, gönlümüzden merhametini eksik etme Allah'ım! Hayırlı cumalar.
Şüphesiz Allah zerre kadar zulüm etmez. Eğer yapılan iyilik zerre kadar da olsa onun sevabını kat kat arttırır ve kendi katından büyük bir mükafat verir. Cumamız mübarek olsun.
Rabbim ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları, kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve huzurla hayırlı cumalar.
Ellerini aç, melekler gül koysun. Gülü kokla, yüreğin sevgiyle dolsun. Bu dünya size ve sevdiklerine hep cennet olsun. Hayırlı cumalar.
Ey Cuma'nın sahibi yüce Rabbim! İmanımıza selamet, rızkımıza bereket, yuvamıza saadet, yurdumuza huzur ve sükunet ihsan et! Hayırlı cumalar!
Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı cumalar.
Ya Rabbi! Gittiğimiz yolu hak; zorlukları kolay; imanımızı tam; sözlerimizi isabetli; yolun sonunda kabrimizi, Cennet bahçesi eyle. Hayırlı cumalar.
Allah'ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. Cumanız mübarek olsun.
Güzel insanların kalbi toprağa, rahmet indiren yağmura benzer. Yağdıkça güzelleşir, güzelleştikçe huzur verir. Cumamız derdimize deva, sağlığımıza şifa, gözümüze nur, ailemize ve sevdiklerimize huzur getirsin. Cumamız mübarek olsun.
Sevmek dua etmektir belkide. Kimseler bilmeden, duymadan, sessizce... Kalbimde ve dualarımda olan bütün sevdiklerime hayırlı cumalar.
[1]
2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> 14
Cuma Mesajları İçin 72 Yorum 💬
Ömer Yalcin Ömer Yalcin
Eyi güzel insan’lar güzelim allah biz müsliman’lar olarak yaratı güzelim Allah’ımıza Şükrüler olsunki bizi yaratı bu güzelim günü Cuma eyi müsliman’lar bu gün sizin güzel gününüz işi, bırakın koşun güzelim Cami’ye bu gün güzel gününüz Cuma.’mız Hayırlı olsun güzel günümüz.
Ruşen Terlemez Ruşen Terlemez
Yaşantıma girdiğin günden beri gönlümün sıcaklığındasın her gün öpüyorum yüregınden 'Yüreğime dokunduğun An Sevgini ilmik ilmik işledin zihnime zorlukla Sabretmeyi öğrettin bana Canımsın' Kanımsın cevap vermeyen hüzünlü Sevdiğime bir Selam da benden Olsun!
💗Havva 💗 süleyman💗 💗Havva 💗 süleyman💗
Hayirli nurlu cumalar sevgilim günlerin uğurlu bereketli geçsin Rabbim seni ummadiginiz yerden Riziklandirsn inşallah Amin 💗💗Allah Rahmeti bereketi üzerine olsun Rabbim senden daimen edebiyen Razi olsun sevgilim 💗💗💗💗
Hvva Süleyman Hvva Süleyman
Süleymanım hayırlı cumalar cuma günlerin uğurlu bereketli geçsin inşaallah Âmin Rabbim seni ummadığınız yerden Rıźıklandırsın inşallah Âmin ❤❤süleyman dualı video Anlatımı insanları örnek göstermek budur sevgili ne kadar güzel biliyor musun süleyman bunun sevapları bile yeter Rabbim tüm duaların kabul etsin ettiğin duaları ölmüşlerin ruhuna ulaştırsn inşallah Âmin âmin ❤❤❤❤🤗🤗
Hayvan Hayvan
Bu aşkı hiç yaşanmamış sayalım 🦋
Zehir Zehir
Noldu ki ya görüşe çıkmazsam?
Zehir Zehir
Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler.
Ağzına dolar insanın sussan acıtır konuşsan kanatır.
Barni Barni
Ne bileyimki zehir gibi.
Ne bileyimki Ne bileyimki
Eskiye dönersek deliye dönermi onlar ?
Emine yldrm Emine yldrm
Allah razı olsun kardeşim sağlık sıhhat versin dinden imandan etmesin tüm m onüslüman aleminin cuma aşı mübarek olsun barış sevgi dolsun Amin Amin amin
Hayırlı cumalar Hayırlı cumalar
Allah ülkemize huzur versin
Bedir Tanrıverdi Bedir Tanrıverdi
Ey Cuma'nın sahibi yüce Rabbim! İmanımıza selamet, rızkımıza bereket, yuvamıza saadet, yurdumuza huzur ve sükunet ihsan et! Hayırlı cumalar!
özlem özlem
Allah Razi olsun hayirli cumalar
nedemekşakir nedemekşakir
kendinize iyi bakın triikler :D
Kamil körpe Kamil körpe
Aşımız tatlı yuvamız mutlu cumamız mübarek olsun
Kamil körpe Kamil körpe
Sadece gözlerimi kapatarak içten içe hayır ve huzur diliyorum tüm insanlığa
Daha Fazla Yorum Göster
İlgini Çekebilir 😉
Hz Ali Sözleri Erkeklerin süsü edeptir, kadınların süsü de altındır.
Dua Sözleri Dua ibadetin kendisidir. Hadis-i Şerif
Dua Sözleri Ey Rabbim, gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz-tâ ki sözümü iyice anlasınlar.
Hz Ali Sözleri Büyük günahların kefareti, zulme düşünlere yardım etmek, acze düşünleri ferahlandırmaktır.
Dua Sözleri Bazı insanlar dua gibidir: Görünmez ama dokunur sana, duyulmaz ama bırakmaz seni.