Deli gibi tartıştığınız anda lafınızı bölüp 'Seni seviyorum' diye...

Resimli Güzel Sözler kategorisine ait olan Deli gibi tartıştığınız... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın. 😏

resimli güzel sözler
Deli gibi tartıştığınız...
Deli gibi tartıştığınız anda lafınızı bölüp 'Seni seviyorum' diyen biri olmalı hayatınızda, umut verip giden değil! / Resimli Güzel Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım resimli güzel sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori aşk, sevgi sözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Teklif Sözleri Köprü Yaptırıyorum Gözlerinden Gözlerine Yardım Edermisin, Nakil Yaptırıyorum Kalbinden Kalbine Beni Dinlermisin, Seni Gördüm Çok Beğendim Benimle Gezermisin, Sana Arkadaşlık Teklif Ediyorum Kabul Edermisin.
Sevgi Sözleri Kavga etsek bile, her gün bana aşık olacağına söz verir misin?
Süslü Sözler Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır
İnstagram Sözleri Sevgilim ; Gözlerinden yaş yerine Pırlanta, Elmas, Zümrüt Döküleceğini Bilsemde yemin Ederim ki Seni Asla Ağlatmam Senin Çok Seviyorumm..
Renkli Sözler Falımda çıkan kısmetim sen olsana.
İnce Sözler Tabela mı asmalı artık kalplere, 'Dikkat edin, kırılır!' diye.
Facebook Sözleri Hayat yalnız iki şekilde yaşanır: 'Ya hiç mucize yokmuş gibi, ya da herşey birer mucizeymiş gibi'..
Muhteşem Sözler Adının baş harfi öylesine davetkar ki. Tasımı, tarağımı aldım geliyorum. Yar, aşkın ucunda ölümüne sallanasım var.
Kısa Aşk Sözleri Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
SilentDeath SilentDeath
Ne zaman açsam gözlerimi, ya gülen yüzün, ya da bir miktar hüzün
SilentDeath SilentDeath
Ölmüş birinin kokusunu, toprağında aramak kadar çaresiz bırakıyor hayat..
KortaN KortaN
Her tuğladan duvar olmuyor yaslanınca anlarsınız.
Arhan Arhan
Bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki, inandığınız doğrular değişmiyor ama inandığınız insanlar değişiyor...
Summer Summer
Daha çakıl taşı bile olamazken birileri size değer verip baştacı yapmışsa sizde kıymet bilmemişseniz yere çakıldığınızda zorunuza gitmeyecek.
Gece mavisi Gece mavisi
Hayat renkli olmalı ama boyası da akmamalı...
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Hayat dediğin buysa üstü kalsın.
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de var. Ben hikayemi anlattım , onlar fıkra diye güldüler. Bu yüzden aman dikkat et dostuna düşmanına. En kötü düşmanın acımasız dostlarından daha çok iş açar başına!