Eğer susuyorsam bil ki bu benim deli halimdir. şunu unutma en büy...

Sensizlik Sözleri kategorisine ait olan Eğer susuyorsam bil ki ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Sensizlik Sözleri
Eğer susuyorsam bil ki bu benim deli halimdir. şunu unutma en büyük depremlerin habercisidir, sessizlik. / Sensizlik Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Sensizlik Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
İhanet Sözleri 'İlişkimize bi süre ara verelim' cümlesinin tercümesi, 'Senden iyisini bulursam ne ala. Bulamazsam sana geri dönerim'dir.
Ayrılık Sözleri Artık bırak sana geri gelmeyi, 'bir yerden tanıdık gibi' dahi gelmeyeceğim...
Karşılıksız Aşk Sözleri Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti. Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti...
Acıklı Sözler Gitmek Mi Zor Kalmak Mı Demiştin Ya. Her İki Durumda Da Öldüm Ben Izdırabım Sensizlik. Sensizlik Yakıcı Bir Ateş. Her Ne Kadar Yanında Olamasam Da Ben Senden Hiç Gitmedim. Ben Izdırabı Seçtim.
Efkarlı Sözler Ne kadar şeker katarsan kat, yalnız içiyorsan çay hep acıdır.
Dertli Sözler Dışımdan iyi görünüyorum ama içimi kimse bilmiyor; yıkık dökük paramparça. Kime ne desem boş, kendi kendime iyileşemiyorum.
Yürek Yakan Sözler Aşk, insana her şeyi öğretir; Gitse susmayı, kalsa unutmayı.
Hüzünlü Sözler bu kez anladım hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum
İhanet Sözleri Dünyanın en büyük tecrübesidir en yakınından kazık yemek.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
nezaket nezaket
ben senin olmayan çabana kırgınım 💥
Gizem türe Gizem türe
Kısa tutun hikayemi, severek öldü deyin yeter.
hkn hkn
Kötülüğü unutup iyiliği hatırlayanlarla Dost olun, Çünkü iyiliği unutup kötülüğü hatırlayandan Dost olmaz
serdal eyiol serdal eyiol
Birinin hayatının neresinde olduğumu çözemediğim zaman hiçbir yerinde olmamayı garantilerim çünkü belirsizlik, değersizliktir.
elifnur elifnur
Şu corona denen illet bittiğinde maskemi mezun olmuş gibi havaya atıcam
ahmet bilgehan ahmet bilgehan
insan; sevmeli, affetmeli, özür dilemeli ve her şeyi ile hayatı kabul edip yaşamalı.
Ayça Bolaç Ayça Bolaç
Hissetmeyi öğrenin..! 🥰 Hayatın size dokunduğunu göreceksiniz
Cihan Türkay Cihan Türkay
Her dostluk da bir yerden sonra öldürür