En büyük zaman hırsızı, kararsızlıktır....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Zaman Sözleri > En büyük zaman hırsızı,...

Zaman Sözleri kategorisine ait olan En büyük zaman hırsızı,... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Zaman Sözleri
En büyük zaman hırsızı, kararsızlıktır. / Zaman Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Zaman Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
İyilik Sözleri Yanlış yapma fırsatı günde bin kez bulunur, iyilik yapma fırsatı yılda bir kez gelir, onun için bu fırsat kaçırılmamalıdır. Voltaire
Huzur Sözleri Saâdeti ihtirasla değil, kendi yüreğinizde arayın. Saâdetin kaynağı dışımızda değil, içimizdedir.
Orijinal Sözler Bir insanı unutabilirsin, bir insanın sana neler yaptığını da unutabilirsin; ama, o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın!
Hayat Sözleri Bu hayatta gerçek anlamda kavuşabileceğiniz tek şey Hakkın rahmetidir. O yüzden iki yüzlü bir fırıldak olmanın alemi yok.
Unutulmaz Sözler Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir. Emile Zola
Emo Sözleri SeninLe yeniden doğdum kayBoLan Bi Beni yeniden BuLdum..
Gurbet Sözleri Sen Yoksun Ya! Yanağıma Damlayan Her Yağmur Tanesi Benim Gözyaşlarım. Üzerime Çöken Her Hüzün Senin Hasretin. Odama Çöken Soğukluk Senin Hasretin.
Hip Hop Sözleri Kimi zaman göğüs gerersin kimi zamansa? kayıp? ruha teslim Nefsim gölge boylarında.
Adalet Sözleri Konu ne olursa olsun, verdiğin 'üzüntü' ve aldığın 'ah' bir cam parçasından daha keskindir, dönüp dolaşıp üzerine basarsın. Kime ne yaparsan bir gün aynısını yaşarsın.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
SilentDeath SilentDeath
Ne zaman açsam gözlerimi, ya gülen yüzün, ya da bir miktar hüzün
SilentDeath SilentDeath
Ölmüş birinin kokusunu, toprağında aramak kadar çaresiz bırakıyor hayat..
KortaN KortaN
Her tuğladan duvar olmuyor yaslanınca anlarsınız.
Arhan Arhan
Bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki, inandığınız doğrular değişmiyor ama inandığınız insanlar değişiyor...
Summer Summer
Daha çakıl taşı bile olamazken birileri size değer verip baştacı yapmışsa sizde kıymet bilmemişseniz yere çakıldığınızda zorunuza gitmeyecek.
Gece mavisi Gece mavisi
Hayat renkli olmalı ama boyası da akmamalı...
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Hayat dediğin buysa üstü kalsın.
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de var. Ben hikayemi anlattım , onlar fıkra diye güldüler. Bu yüzden aman dikkat et dostuna düşmanına. En kötü düşmanın acımasız dostlarından daha çok iş açar başına!