En çok da sen haklıymışsın dediklerin de kızıyorum. Haklı olduğum...

WhatsApp Durumları kategorisine ait olan En çok da sen haklıymış... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

WhatsApp Durumları
En çok da sen haklıymışsın dediklerin de kızıyorum. Haklı olduğumu anlamaları için yıllar geçmesi mi gerekiyor? Benim o kadar vaktim ve sabrım yok! / WhatsApp Durumları
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım WhatsApp Durumları❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Aşk, Sevgi Sözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Sihirli Sözler BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN; ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!
Kibar Sözler Beni en çok mutlu eden sensin şu hayatta. Bu yüzden öldüğümde değil, her güldüğümde hakkını helal et bana.
Cezbedici Sözler Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!
Sempatik Sözler Olur da bir gün ruhuma dokunabilirsen, ben de söz veriyorum dünyadaki sayılı mutlular arasına adımı yazdıracağım.. Söz!
Aşık Edici Sözler Benim bir suçum yok. Senin gözlerin 'bana aşık olsana' der gibi bakıyordu. Kıramadım.
İnstagram Sözleri 1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!
Facebook Sözleri Her ağrıyan kalbe bir Aşkprin.
Can Alıcı Sözler Kuru ayaza meydan okuyacak kadar, sıcak yüreğim.
Sevgi Sözleri BAŞKASINA KENDİNDEN FAZLA DEĞER VERME, YA ONU KAYBEDERSİN YADA KENDİNİ MAHVEDERSİN
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Özen Özen
Hayatı uçurumlarda yaşamak aşkı imkansızlıklarla kalbinde taşımak hayatın en güzel tarafıdır
Kış Kış
Sevip sevilip kalbe denk gelmek ne güzel
Yeri Yeri
Umulur ki seven her gönül kavuşur
Yeri Yeri
Her iyi görünen insan iyi değilmiş
Sıla Sıla
Hayat keşkeleri affetmez
Tesa Tesa
Belki bu gün değil ama elbet bir gün
Sedat Sedat
Birgün gülmek bizede yakışacak
Devin Devin
İnsan yârin hatırına, yarasını bile sever