Her şeyin farkında olup da hâlâ umut ediyor olmak berbat bir şey....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Umut Sözleri > Her şeyin farkında olup...

Umut Sözleri kategorisine ait olan Her şeyin farkında olup... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Umut Sözleri
Her şeyin farkında olup da hâlâ umut ediyor olmak berbat bir şey. / Umut Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Umut Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Yanlış Sözler Çok hata yaptım. Sanki doğru trene binememiş, doğru yerlere gidememiş, doğru insanlarla karşılaşamamış gibiyim.
Yararlı Sözler Kulakları kendi düşüncelerinin sesiyle dolu olanlar, başka sesleri duyamaz.
Korkunç Sözler Unutulmak kötü olsa gerek. Fakat, unutulmuş olup da unutamamak korkunç.
Anlamlı Sözler Kararsızlığın kaybettirdikleri, yanlış kararların kaybettirdiklerinden çok olur.
Zaman Sözleri Zaman insanı tüketmiyormuş, insan insanı zamanla tüketiyormuş seni tanıyınca anladım.
Anlamlı Sözler Bazı insanların kolay yıkılmamalarının sebebi güçlü olmaları değil, vicdanlarının rahat olmasıdır. Çünkü onlar geri dönüp baktıklarında 'yine olsa yine aynısını yaparım' diyecekleri şeyler yaşamışlardır. Unutma, güçlü olanı yenebilirsin ama vicdanı rahat olanı asla!
Mert Sözler Haklısın güzelim bizden adam olmaz; çünkü biz aşkı hala kalpte arıyoruz!
Fedakarlık Sözleri Gerçekten de çok fedakarlıkta bulunduğum insanlar beni en çok üzen oldular. Allah var, sorun yok.
Nasihat Sözleri Hiç kimseye kendinizi anlatmak için uğraşmayın, çünkü herkes sizi kendi işine geldiği gibi görür.
Uğurlu Sözler Dualarım ALLAHIMA Sevgim Herzaman Sana Olucak ALLAHIM dualarımı kabul etsin Seninde Sevgin Bana Karşı Hiç Bitmesin Birtanem uğurum benim.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Her yüzde seni arıyorum Uçan kuştan soruyorum Hasretin gözümde tüter Vallahi çok seviyorum Başımı yastığa koyuyorum Hayalini karşımda görüyorum Bak bir daha söylüyorum Canımdan çok seviyorum...
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Amiiin diyorum. İyi dileklerin için de sana çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre bir seven versin, yüzünde tebessümü eksik etmesin. vermişse de şükretmelisin benim gibi...
TaMMer TaMMer
Bir gün bahar yine gelir ama artık çiçeklerim sana açmaz
çok doru çok doru
Öğüt verecek insana değil, örnek olacak insana ihtiyaç var.. Fetva veren çok olur ama takva ile yaşayan zor bulunur
Yalnız kalp Yalnız kalp
Meçhul. Bence de üzerine alınma kesinlikle lafım sana değil ve zaten sen öyle biri değilsin. Şiir gibi birini sevmişsin Ne mutlu sana Allah daim etsin inşallah..
meçhul meçhul
Duyguların en açık bir şekilde ifade edildiği araçtır müzik. Canımdan çok seviyorum (2021) demo beste-müzik meçhul-aslan.
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Ben de diliyle, yüreğiyle şiir gibi birini sevdim. Ama Genelde dediğin için odun lafını üzerime alınmıyorum..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Zaten hayat bu ya işte kimse kendi dengini bulamıyor maalesefff.