Heyatda iki kor taniyiram: biri senden basqasini gormeyen men, ik...

Azeri Sevgi Sözleri kategorisine ait olan Heyatda iki kor taniyir... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Azeri Sevgi Sözleri
Heyatda iki kor taniyiram: biri senden basqasini gormeyen men, ikincisi meni gormeyen sen. / Azeri Sevgi Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Azeri Sevgi Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Yabancı Dilde Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Azerice Aşk Sözleri Bir yolcu gozleyirem bir gun gelecek. Bir xeyal qururam hec bitmeyecek ve bir qelb dasiyiram senden basqasini esla sevmeyecek.
Azeri Sevgi Sözleri Bir gul olmaq isteyerdim. Ne ucun? Meni derib iylediyinde bedeninin derinliklerine girib bir daha ordan cixmamaq ucun.
Azeri Sevgi Sözleri Esq denizden çinqil toplamaga benzer, evvel tek-tek yigirsan sonra bir-bir atirsan. Sadece bezilerini atmaga üreyin gelmir ve sen atilmayanlardansan!
Azerice Aşk Sözleri Ureyin o qeder gozel ki, onu incitmelerine esla izin verme. Ne istiliyini yetir ne dostlugunu tek qorxun unudulmaq olsun. Seni unudana yaziqlar olsun
Almanca Sözler halt dein mund Anlamı = ceneni kapa
Almanca Aşk Sözleri Bitte nicht stören. Türkçe anlamı: lütfen rahatsız etmeyin.
Azeri Sevgi Sözleri Ele bir agaca guven ki hec qurumasin, ele birini sev ki hec unutmasin, sev amma movsumluk olmasin, yayda yasil olub qisda solmasin.
Almanca Aşk Sözleri Hübsche baby. Türkçe anlamı: güzel bebek.
İngilizce Aşk Sözleri Love is like a bird of golden wings? that flies in to your heard and singsaşk altın kanatlı kuş gibidir. kalbine uçar ve şarkı söyler.
Azerice Aşk Sözleri Bu dunyada iki kor var. Biri meni gormeyen sen. O biri gozu senden bashgasini gormeyen men.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
duman duman
yarın o sokaktan geçeceğim belki tanıyamayacaksın bile
seyir seyir
cam kenarında yat bu gece tüm ışıkları kapat göğe bak
seyir seyir
İnsanların kirletemediği tek şey vardır o da iyilerin kalbindeki vicdan'dır.
duman duman
imkansız şeylerin pesinden koşmak hayat felsefem benim
duman duman
gözlerine bakamadığın kişi gözlerinin yaşı olup damla damla yanağından akıyor
duman duman
dokunmadan sevmenin mümkün olduğunu, senden öğrendim
uyumuyorum uyumuyorum
sen benim uyuduğumu mu sanıyorsun
bakıyordum sadece bakıyordum sadece
etme bulma dünyası burası, yaptıklarınız illaki karşınıza çıkar