Karşılık alamadığım sevgiyi de saygıyı da bıraktım artık....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Acı, Hüzünlü Sözler > Yaralı Sözler > Karşılık alamadığım sev...

Yaralı Sözler kategorisine ait olan Karşılık alamadığım sev... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Yaralı Sözler
Karşılık alamadığım sevgiyi de saygıyı da bıraktım artık. / Yaralı Sözler
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Yaralı Sözler❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Yalnızlık Sözleri Sakın yalnızım deme! Çünkü bu Allah'ın gücüne gider!
İhanet Sözleri Bazen sırtımda bir bıçak hissediyorum sonra dönüp bakıyorum bıçak yabancının değil. İşte en çok buna üzülüyorum.
Damar Sözler İçimi döktürme bana, bir daha toplayamazsın.
Özlem Sözleri Sen sana yakısanı yaptın, benden cekip gittin. Bense buna rağmen bana hiç yakışmayanı yapıyorum, özlüyorum işte seni!
Yalnızlık Sözleri Bir Yerlere Varmadan, Nasıl Böyle Hiç Durmadan Akıp Gidiyor Günler. Yaşam Diye Verdiğin Bumu Şöyle. O Mu Sırtıma Sapladığın Hançer!
Acı Sözler Aklım acıyor ruhum da bedenime batıyor, tüm garip şeyler beni buluyor işte.
Ölüm Sözleri öLmeyi Sevenler Yalan Dünyada imanı kuvvetli oLanlardır Sadece! imanı Zayıf oLanlar Daima öLümden Korkarlar.
İhanet Sözleri En tehlikeli kişiler yüzümüze gülüp, arkadan iş çeviren iki yüzlülerdir!
Gözyaşı Sözleri sen benim gözyaşımdın ;akıtmaya kıyamadıgım, kimsenin önüne seremedigim, yakarışlarımdın... ama bn senin hiçbişeyin olamadım yazık...
Damar Sözler Kurşun gibisin ey aşk; kalsam göğsümden, gitsem sırtımdan vuracaksın!
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Yalnız kalp Yalnız kalp
Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı ? Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?
Yalnız kalp Yalnız kalp
Aşk Görmekten çok özlemeyi sever dokunmaktan çok düşünmeyi ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa gider Onu sever..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Karanlıklar İçinde Kaybolmuşum ben ne gündüzüm belli ne gecem gündüzümde Yıldızlar gecemde güneş doğar sen olmasan yaşamak neye yarar ah şu gönlü geçmiş köhne dünyanın tadı yok ki gülmenin ağlamanın beni hayata Bağlar bir tek sen Senin varlığın... Söz müzik beste : ( Yalnız kalp )
itibar itibar
hayat geç kalmayı affetmiyor
Latife AYKUŞ Latife AYKUŞ
Sarılır mısın sokağın başında görsen beni şimdi
meçhul meçhul
İnadı bırakmadık gurura yediremedik beraber her şeyi yenebilecekken Birbirimize yenildik...
meçhul meçhul
Senin hasretine yüreğim dayanmıyor gelsen artık sevsen artık Bekliyorum hâlâ seviyorum dön artık desen ne olur..
meçhul meçhul
Özlemekten bahsetme bana Aklıma geldiğin an nefesim kesilir kelimeler boğazımda düğümlenir Bir soğukluk gelir içerime ölecek gibi oluyorum. Hasret çekmekten özlemekten bahsetme bana...