Korkak, tehlike olmadığı zamanlarda yumruğunu sallar. Goethe...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Cesaret Sözleri > Korkak, tehlike olmadığ...

Cesaret Sözleri kategorisine ait olan Korkak, tehlike olmadığ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Cesaret Sözleri
Korkak, tehlike olmadığı zamanlarda yumruğunu sallar. Goethe / Cesaret Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Cesaret Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Düşündüren Sözler Yaşadığımız dönemin en büyük cahili, diploma almayı eğitim sananlardır.
İyi Geceler Mesajları Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.
Aile İçin Sözler Bu kadar soğuk davranma bana hayat. Üşüdüğümde sımsıkı sarılacak bir babam yok.
Yalan Sözler Telesekreterinizin Sabancı üniversitesi' nden gelen bir telefon cevap vermesine izin verin. Bu sefer ayarladığınız arkadaşınızın telefonunu açmayın ve merhaba, ben Sevgi Hızlıdil, geçtiğimiz hafta üniversitemizin geliştirme fonu için yaptığınız yüklü miktarda yardım için kendim ve şirketim adına size teşekkür edecektim tarzındaki konuşmayı hatunun dinlemesini sağlayın.
Harika Sözler Dilin kesip biçtiğini, dikemez hiçbir terzi.
Kaliteli Sözler Biz sevdikmi 'Bismillah' deyip niyetlenir, Allah'ın izniyle severiz.
Motivasyon Sözleri Başarısızlıklar, kuvvetlilere daha da kuvvet verir. Saınt Exupery
Dürüstlük Sözleri İkinci değil iki yüzüncü şanş da verilse, aynı haltı yapacak kişilere hiç şans verme!
Umut Sözleri Bir ilişki ne kadar yıpranmış olursa olsun ortada aşk olduğu sürece bir şeyleri düzeltmek için her zaman umut vardır.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Vefa Vefa
Olur da birgün bana bir şey olursa Hayallerim sana emanet Sen Allah'a emanetsin Hasretini helal et
Erva Erva
"Her zaman dik bir duruş, hep de yorgun bir gülüş."
Sen Gibi Sen Gibi
Beni kimse sevmedi sen gibi. sevemez sen gibi.
yelken yelken
Gün biter ama gülüşün kalır
Yalnız kalp Yalnız kalp
Demli bir çay kokusuyla gelirim belki yanına, Yağmur olur düşerim şehrine. Belki gözyaşların olur düşerim avuçlarına... Ama can dostum, hep yanında olurum. Sen bana bakma, Ben senin baktığın yerde olurum. Özdemir Asaf
meçhul meçhul
Gözümde, gönlümde tütersin de, Sen gel de bunu kadere anlat..
meçhul meçhul
Buram buram hasretin kokuyor bu sessiz şehir..
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Bu güzel Dua'n için bize de Amin demek düşer. Allah tüm mümin ve müslümanları inananları cennetine kabul peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin. Bunun bilincinde olmayanları da en kısa zamanda Hak yola doğru yola ulaşmayı nasip etsin..