Mevlid Kandili Mesajları | Sayfa 2

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Mevlid Kandili Mesajları ve Mevlit Kandili Sözleri bölümünün Sayfa 2 kısmıdır. 2020 Mevlid Kandili Mesajları sayfamızda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Mevlid Kandili Mesajları
Bu Günlerin Feyzi Üzerinize, Rahmeti Geçmisinize, Bereketi Evinize, Nuru Ahiretimize, Sicakligi Yuvamiza Dolsun. Kandiliniz Mübarek Olsun..
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildigince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
Gül Bahçesine Girenler Gül Olmasalar Da Gül Kokarlar. Kainatin En Güzel Gülünün Kokusunun Üzerinizde Olmasi Temennisiyle? Iyi Kandiller..
Size Karanfilin Sadakatini, Sümbülün Bağlılığını, Menekşenin Tevazusunu, Lalenin Gururunu, Leyleğın Saadetini Versek, Bize De Dua Eder Misiniz? Kandiliniz Mübarek Olsun..
Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler? İyi Kandiller
Günler Bize Dostların Güzelliği İle, Geceler Onların Duaları İle Mübarek Oluyor. Umudumuz Dostların Hediyesi, Duamız Sizlerin Sevgisi. Kandiliniz Mübarek Olsun..
Gün Vardır, Bin Yıldan Uzun Gelir Bize, Bir Yıl Vardır Bir Günden Kısa Gelir Bize. Bire Bin Yazılan Bu Gecede Dua Edelim Rabbimiz'e. Hayırlı Kandiller..
Gül Bahçesine Girenler Gül Olmasalar Da Gül Kokarlar. Kainatın En Güzel Gülünün Kokusunun Üzerinizde Olması Temennisiyle? İyi Kandiller..
Gel Ey Muhammed Bahardır, Dualar Ardında Saklı, Aminlerimiz Vardır. Hacdan Döner Gibi, Miractan İner Gibi Gel Gel. Bekliyoruz Yıllardır. Kandiliniz Mübarek Olsun..
Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla'ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Bu Günlerin Feyzi Üzerinize, Rahmeti Geçmişinize, Bereketi Evinize, Nuru Ahiretimize, Sıcaklığı Yuvamıza Dolsun. Kandiliniz Mübarek Olsun..
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!
Bin aydan daha haıyrlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, mevlit kandiliniz mübarek olsun
Bin aydan daha haıyrlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle mevlit kandiliniz mübarek olsun
Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)'ı anlatır. Muhammed (SAV)'ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu KANDİLİNİZ MÜBAREK olsun.
<< 1
[2]
3 4 5 >> 5
Mevlid Kandili Mesajları İçin 13 Yorum 💬
halil amatoglu halil amatoglu
bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine günahlarızın affolunmasını cenabın günler dilerim amin. allahtan diler tüm müslümn kardeşlerimin kandilini kutlar sihhat ve günahsız günler geçirmesini ve saglıklı günler geçirmesini cenabi allahtan dilerim amin
Sinan KARCI Sinan KARCI
Mevlid kandili mübarek olsun canlar
dostum dostum
sene 2019 mevlid kandilimiz mübarek olsun arkadaşlar. daha nice sağlıkla ve huzurlu dolu kandillere.
Muhammed A. Muhammed A.
Dualarınız kabul MEVLÜ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Elnur.xankisiyev Elnur.xankisiyev
amin çok beğendm bu güzel duaları
aksam safasi aksam safasi
Butun Islam aleminin mevlit kandili kutlu olsun insaallh
yağmur su yağmur su
mevlid kandili mubarek olsun
murat murat
Allah SİZİN GÜNAHLARINIZI AFFETSİN MEVLİT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUNNNN
meltem meltem
kandiliniz mübarek olsun iyi kandiler tüm islam alemine kandili kutlu olsunnnnnnnnnn
dilara karataş dilara karataş
bu gece peygamber efendimizin doğum günü bu gece duaların kabul edildiği gece bu gece en hayırlı gece sevapların geldiği gümahların silindiği gece herkesin mevlit kandilini kutlarım
Ayşe Ayşe
Tüm İslam alemini mevlit kandilin mübarek olsun. Her şey gönlünüzce olsun, bu günümüzü hayırlı işlerle geçirelim inşallah.
meraba meraba
herkesin mevlid kandili mutlu olsun ALLAH muhtaç olan herkese yardım etsin.
Medya Ayhan Medya Ayhan
Butun gonlu Muhammed diye haykran ummettin kandili mubarek olsun
İlgini Çekebilir 😉
Dua Sözleri Biliyorsun Rabbim, bilmiyorum kendimi... Ben bu gece de yalvaracağım, sen bu gece de affet beni.
Hz Ali Sözleri Akıllı bir insan fakir olabilir. Fakat o hiç kimsenin sadakasına muhtaç değildir.
Mevlana Sözleri Padişahın adamlarından biri, zindanın burcunu yıksa, zindancının gönlü bu yüzden kırılır mı hiç?
Kadir Gecesi Mesajları Kuran'in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorumKadir geceniz mubarek olsun
Ramazan Bayramı Mesajları Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaradan Allah c. c. hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Ramazan bayramında dualarımız Yüce Allah'a. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşa
Cuma Sözleri Biz Sanirdik ki; Varlık ile rahat artar, rahat ile de tat artar. Bulduk bir ehli, sorduk hakikatini dedi ki: Varlık ile illet artar, rahat ile gaflet artar. Bildik ki; iki cihanda saadet ancak: Resulüne ümmet olmakla artar. Cumamız mübarek olsun.