Ölüm var diye kimseyi affetmem. Sanki biz ölümsüzüz....

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Sert, Kırıcı Sözler > Koyan Laflar > Ölüm var diye kimseyi a...

Koyan Laflar kategorisine ait olan Ölüm var diye kimseyi a... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Koyan Laflar
Ölüm var diye kimseyi affetmem. Sanki biz ölümsüzüz. / Koyan Laflar
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Koyan Laflar❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Sert, Kırıcı Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Müptezel Sözler Havanın sislisine, insanın sinsisine dikkat et!
Kırıcı Sözler Senden nefret etmek bile, senin için zaman harcamak aslında. Bu yüzden artık umursamıyorum; sensiz de her şey yolunda!
Delikanlı Sözler Kürek çekmeye mecalimiz kalmamış. Sandalımız akıntıya kapılmış. Şelaleye doğru sürükleniyoruz ama her şey yolundaymış havasındayız.
Ayan Sözleri Kendini vazgeçilmez sananları, bir türlü anlayabilmiş değilim. Ben kafam bozulunca kendimden bile vazgeçiyorum. Enteresan.
Oturtan Laflar Keyfim bana kalsın, kahyası da arkamdan dümen çevirenlere kaysın!
Kötü Sözler Ben kimsenin boş zamanını doldurmak için yaşamıyorum, ilk önce beynin bunu bi algılasın ondan sonra tekrar çık karşıma!
Müptezel Sözler aLem oYuncu oLmuş sokakLar saHne.
Karizma Sözler Üzülmem Veya Mutlu Olmam İçin Kimseye İhtiyacım Yok Kurallar Değişti Oyuna Devam!
Janjanlı Sözler Ben yanarsam ateşten değil, buz'dan yanarım.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Vefa Vefa
Olur da birgün bana bir şey olursa Hayallerim sana emanet Sen Allah'a emanetsin Hasretini helal et
Erva Erva
"Her zaman dik bir duruş, hep de yorgun bir gülüş."
Sen Gibi Sen Gibi
Beni kimse sevmedi sen gibi. sevemez sen gibi.
yelken yelken
Gün biter ama gülüşün kalır
Yalnız kalp Yalnız kalp
Demli bir çay kokusuyla gelirim belki yanına, Yağmur olur düşerim şehrine. Belki gözyaşların olur düşerim avuçlarına... Ama can dostum, hep yanında olurum. Sen bana bakma, Ben senin baktığın yerde olurum. Özdemir Asaf
meçhul meçhul
Gözümde, gönlümde tütersin de, Sen gel de bunu kadere anlat..
meçhul meçhul
Buram buram hasretin kokuyor bu sessiz şehir..
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Bu güzel Dua'n için bize de Amin demek düşer. Allah tüm mümin ve müslümanları inananları cennetine kabul peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin. Bunun bilincinde olmayanları da en kısa zamanda Hak yola doğru yola ulaşmayı nasip etsin..