Orjinal program kullananı dokuz ağdan kovarlar....

Bilgisayar Sözleri kategorisine ait olan Orjinal program kullana... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Bilgisayar Sözleri
Orjinal program kullananı dokuz ağdan kovarlar. / Bilgisayar Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Bilgisayar Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Eğlenceli Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Komik Sözler Elin adamı evrenin şifresini çözmeye çalışır, bizimkiler komşunun wireless şifresini.
Güldüren Sözler Bir keresinde bir olayı, tam altı farklı kızdan 'aramızda kalsın' diye dinledim.
Espirili Sözler Oglumun adini mafya koydum artik bende mafya babasiyim
Ulvi Sözleri hamileydiniz siz noldu o iş?
Aşk Espirileri Hanımlar; Akşam kocanız gelip yemek istediğinde aynen şöyle deyin 'Yine seni sevmekten başka bir şey yapmadım bugün' :)
Araba Sözleri Bakarsan bana; hazineyim sana.
Geyik Laflar 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur?
Ulvi Sözleri Dünyada bir ilk ulvi
Saçma Sözler Şehri terkediyorum, hesap lütfen.
Bilgisayar Sözleri Sakınan diskte bad sektör çıkar.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
meçhul meçhul
Her yüzde seni arıyorum Uçan kuştan soruyorum Hasretin gözümde tüter Vallahi çok seviyorum Başımı yastığa koyuyorum Hayalini karşımda görüyorum Bak bir daha söylüyorum Canımdan çok seviyorum...
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Amiiin diyorum. İyi dileklerin için de sana çok teşekkür ediyorum. Allah senin de gönlüne göre bir seven versin, yüzünde tebessümü eksik etmesin. vermişse de şükretmelisin benim gibi...
TaMMer TaMMer
Bir gün bahar yine gelir ama artık çiçeklerim sana açmaz
çok doru çok doru
Öğüt verecek insana değil, örnek olacak insana ihtiyaç var.. Fetva veren çok olur ama takva ile yaşayan zor bulunur
Yalnız kalp Yalnız kalp
Meçhul. Bence de üzerine alınma kesinlikle lafım sana değil ve zaten sen öyle biri değilsin. Şiir gibi birini sevmişsin Ne mutlu sana Allah daim etsin inşallah..
meçhul meçhul
Duyguların en açık bir şekilde ifade edildiği araçtır müzik. Canımdan çok seviyorum (2021) demo beste-müzik meçhul-aslan.
meçhul meçhul
Yalnız kalp. Ben de diliyle, yüreğiyle şiir gibi birini sevdim. Ama Genelde dediğin için odun lafını üzerime alınmıyorum..
Yalnız kalp Yalnız kalp
Zaten hayat bu ya işte kimse kendi dengini bulamıyor maalesefff.