Özlediğine sarılabilen insanlar çok şanslılar....

Özlem Sözleri kategorisine ait olan Özlediğine sarılabilen ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Özlem Sözleri
Özlediğine sarılabilen insanlar çok şanslılar. / Özlem Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Özlem Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2023 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Dertli Sözler Neşemizi çalıp, yerine dert koydular.
Dertli Sözler Artık hayallerimi bir insan üzerine kurmayacak kadar büyüdüm.
Derbeder Sözler Elinize ne geçer bilmem ama şu bırakıp gidenler var ya 'keşke' demeden ölmeyecekler.
Gözyaşı Sözleri Oysa ne çok ağladım ben bir damla yaş dökmeden.
Üzüntülü Sözler Belki bir gün eğrisiyle doğrusuyla yazmaya uğraştığım yalnızlığıma noktayı koyarım.
Yaralı Sözler Yalnızlık çöktü ruhumun derinliklerine yine. Benden bir şey olmaz bu gece.
Mutsuzluk Sözleri Başkaları tarafından kullanılmış mutluluklar giyindim hep. Kiminin düşleri eskiydi, kiminin gülüşleri.
İsyan Sözleri Her şey geçmişte kalıyor; ama hiçbir şey geçmiyor.
Yalnızlık Sözleri İnsanlar tahammülümüzü bitirdikçe, yalnızlığa daha çok alışıyoruz.
İsyankar Sözler Elektrik kesilince 'acaba sadece bizim mi kesildi' diye camdan bakanların şaşkınlığı gibiydi kırılmışlığım... Acaba bir benim mi kalbimi acımasızca yakarlar Allahı'm.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Kayra Kayra
Suçumuz neydi ki hasret kaldık bir damla sevgiye Derdimizi anlatamadık ne Dosta ne sevgiliye Birazcık mutlu olsam Sonu yine hüsran yine mutsuzluk Anladım ki bu hayattan aldığım birazcık mutluluk bile veresiye..
Kayra Kayra
Bak benim de bir çift sözüm var sana Kaldır ellerini semaya gönlünü aç yaradana Sakın Yalnızım diye ümitsizliğe kapılma Rabbin bir Dua kadar yakın sana Dost istersen Allah yeter insana.
Kayra Kayra
En iyi dostum da, en kötü düşmanım da benim.'' Paulo Coelho
Kayra Kayra
Hayat yolunda insanın pusulası kalbidir. Kalbinin merkezine neyi alırsan etrafındaki tüm olguları, olayları ona göre şekillendirirsin. Hayırlı günler huzurlu vakitler olsun🌹...
Kayra Kayra
İnsanlara yardım etmeyi, iyi niyetli olmayı saflık zannedenler var Yazık..
Kayra Kayra
Senin gitmek gibi bir zorunluluğun, Benim de izin vermek gibi bir çaresizliğim vardı. Her şeyi en iyi bu cümle anlatır..
Kayra Kayra
Unutabilirsin ama yaşanmamış Sayamazsın..
Kayra Kayra
Bazı çiçekler bazı toraklarda olmuyor, Bu durum çiçeğin güzelliğini değiştirmez tabii..