Ramazan Bayramınızın Büyük Bir Neşeyle Gelmesi Ve Tüm Ailenizi Se...

Ramazan Bayramı Mesajları kategorisine ait olan Ramazan Bayramınızın Bü... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan Bayramınızın Büyük Bir Neşeyle Gelmesi Ve Tüm Ailenizi Sevince Boğup Evinize Bereket Getirmesi Dileğiyle İyi Bayramlar. / Ramazan Bayramı Mesajları
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Ramazan Bayramı Mesajları❤️. Bu sözün bulunduğu kategori İslami, Dini Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Hz Ali Sözleri Nice kan vardır ki, onu dil döker.
Hz Ali Sözleri İlmin ayıbı, verimsiz oluşudur.
Cuma Mesajları Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.
Dini Sözler Yüce Rabbim! Kalp sarayımızın sahibi sensin. Öyle bir yar nasip eyle ki bu saraya; sürekli sana secde etsin!
Dua Sözleri Dua ibadetin kendisidir. Hadis-i Şerif
Mevlana Sözleri Genişlik, sabırdan doğar.
Hz Ali Sözleri Bir memlekette ayaklar baş olursa, başlar ayaklar altında kahrolur.
Mevlana Sözleri Hiç ay, yeryüzünde ev sahibi olur mu?
Mevlid Kandili Mesajları Size Karanfilin Sadakatini, Sümbülün Bagliligini, Meneksenin Tevazusunu, Lalenin Gururunu, Leylegin Saadetini Versek, Bize De Dua Eder Misiniz? Mevlüt Kandiliniz Mübarek Olsun..
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
SilentDeath SilentDeath
Ne zaman açsam gözlerimi, ya gülen yüzün, ya da bir miktar hüzün
SilentDeath SilentDeath
Ölmüş birinin kokusunu, toprağında aramak kadar çaresiz bırakıyor hayat..
KortaN KortaN
Her tuğladan duvar olmuyor yaslanınca anlarsınız.
Arhan Arhan
Bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki, inandığınız doğrular değişmiyor ama inandığınız insanlar değişiyor...
Summer Summer
Daha çakıl taşı bile olamazken birileri size değer verip baştacı yapmışsa sizde kıymet bilmemişseniz yere çakıldığınızda zorunuza gitmeyecek.
Gece mavisi Gece mavisi
Hayat renkli olmalı ama boyası da akmamalı...
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Hayat dediğin buysa üstü kalsın.
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de var. Ben hikayemi anlattım , onlar fıkra diye güldüler. Bu yüzden aman dikkat et dostuna düşmanına. En kötü düşmanın acımasız dostlarından daha çok iş açar başına!