Resimli Komik Sözler | Sayfa 1

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, resimler ile güçlendirilmiş olup sık sık güncellenmektedir. Şu an 2020 resimli komik sözlerin Sayfa 1 kısmındasınız.

resimli güzel sözler
Bir keresinde elektrikl... Bir keresinde elektrikler gitmişti, elimde mumla geziyordum. Babam duvarda gölgemi gördü 'ulan gölgen bile insana benzemiyor' diyip dövmüştü :)
PTT'de 80 kişi kuyrukta... PTT'de 80 kişi kuyruktayız, abi gelmiş 'Sıra mı var?' diyor. Yok yılan oyunu oynuyoz.
Bi yere giderken etek, ... Bi yere giderken etek, elbise deneyip sonra kot pantolon giyiyorum yine. Çünkü bu bünye hanım hanımcık olmaya müsait değil halen.
Birkaç saat sonra yakla... Birkaç saat sonra yaklaşık 1 aylığna yurt dışına çıkıyorum. Sevgilim bilgisayarın başında oyun oynuyo. Nasıl gidiyo diyorum 'Şu anda en büyük savaşımı veriyorum' diyo. Sen daha en büyük savaşını vermedin aslanım. Sen daha en büyük savaşını vermedin.
Kız kardeşimin burnu ak... Kız kardeşimin burnu akıyor diye gecenin bu saatinde acile geldik. Benim apandistim patladığında babam biraz daha tutamıyor musun şimdi maç izliyorum demişti...
Ben kilo verdiğimi hiss... Ben kilo verdiğimi hissediyorum, umarım tartıda hisseder.
Ev arakadaşım montunu m... Ev arakadaşım montunu memleketinde unutmuş, benden montumu istedi. Yaz okulunda sana tekrar veririm yeaa dedi. Neyse ben de montumu verdim. Bir hafta sonra beni memleketinden arıyor 'Ahmet, ben okulu bıraktım, hakkını helal et' diyor. Benim Mavi'den aldığım, giymeye kıyamadığım güzel pahalı montum, acaba üşüyo mudur oralarda...
Otogarda ikidir selamla... Otogarda ikidir selamlaştığımız midyeci bir dede var. Selam verdim bir simit uzattım, midye ikram etmeye çalıştı, çay falan verdi onu da içemedim. 'Bir şey ikram etmeden gidersen ölürüm' diyo. Tuvaletçi kankasıymış girerken sakın para verme diyo. Adam çiş ikram etti bana.
Oyun oynuyorum, annem: ... Oyun oynuyorum, annem: 'Sen anca oyun oyna'. Müzik dinliyorum, annem: 'Sen anca müzik dinle'. Dışarı çıkıyorum, annem: 'Sen anca gez'. Dışarı çıkmıyorum, annem: 'Sen anca evde otur zaten'. Bu kadın hiç memnun olmuyor ya.
Zararlı içeceklerin üze... Zararlı içeceklerin üzerine bizim sınıfın fotosunu koyup 'İleride çocuğunuz böyle olabilir' deseler, bir daha o içeceği kimse içmez.
Annem daha demin gelmiş... Annem daha demin gelmiş, 'niye sende ders çalışma şevki göremiyorum?' diyor. Anne, yaşama şevkim yok ki çalışma şevkim olsun.
10 dakika içinde 8 kere... 10 dakika içinde 8 kere mutlu, 9 kere mutsuz, 7 kere neşeli, 5 kere agresif olabiliyorum.
Madem dünya dönüyor uça... Madem dünya dönüyor uçaklar niye uçuyor ki? Havada sabit dursunlar gidecekleri ülke zaten altına gelir. Yine kafam zehir gibi.
Kafamın içi internet ta... Kafamın içi internet tarayıcısı gibi. 17 sekme açık, 6 tanesi donmuş yanıt vermiyor ve müziğin nereden geldiğini bilmiyorum.
Kocama bir gün 'iyi ki ... Kocama bir gün 'iyi ki evlendik di mi?' dedim romantik bir cevap bekliyorken 'dışarıda çok para harcıyorduk, nişanlıyken böyle iyi oldu bence de' dedi.
Iphone 11 aldım. Daha i... Iphone 11 aldım. Daha ilk gün çocuk eline aldı düşürdü ve mahvetti. İlgilenen varsa ucuza vereceğim. 7 yaşında ve zeki bir çocuk.
[1]
2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> 125
Resimli Komik Sözler İçin 121 Yorumlar 💬
zs zs
Cok komikler
Pınar Pınar
Eski sevgilimin yeni sevgilisine sesleniyorum ben okuduğum kitabı bir daha okumam dagıtırım. Başkaları okur 😎😉
Aynur Aynur
Çapkınım diyen erkek ortada kalmış ondan ona atılan topdur😂😂
sana ne sana ne
Starda beni affet dizisi var .1146cı bolüm hayla kim kim affetmeli anlamadım. Yönetmende unutmuş
Ebru Ebru
Bakın siz siz olun kimseye haketmediği değeri SAKIN vermeyin deymez anladınızmı ...birini çok sevdim ama benden kurtulmak için bana dediki sen çok kötü birisin 😭
hayat misali hayat misali
hayat buysa üstü kalsın
babbbaaa
çgh2 çgh2
çook güzel şeyler bunlar 2
Şeref Şeref
Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı bee gülüm
Gurkan Gurkan
En kusursuz cinayet biri insanin yaşama sevincini öldürmek tir
Boş yapan kız Boş yapan kız
Çok sevdim yalan oldu gencligim bak talanda oldu
ozgurruh ozgurruh
Yani fazla begenemedim daha iyisini beklerdim
gizemli-kız gizemli-kız
Cook iyiydi Şuan bizim evdede çocukların kavgasını izlicez müthiş bişey
Bana  kapak sözler lazım ama Bana kapak sözler lazım ama
Bana kapak sözleri lazım ama
Fatma Fatma
Çoook komikler ya resimlerle daha ilk ha ha ha
Nehir Nehir
Gül gül oldum ya 😂😂
Daha Fazla Yorum Göster
İlgini Çekebilir 😉
Kamyon Arkası Sözleri Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş.
Kıl Sözler Ayrıldığım sevgiliyi öldürmeye karar verdim. Benden sonra mutlu mesut yaşayacağına böcekler yesin.
Son Sözler Bak simdi nasil baliklama atliyacam.
Güldüren Sözler Sinirlendirmeyin beni! Ben sinirlenince telefonu yavaşça yere bırakıp, kendimi duvara fırlatıyorum. Sonra balkona çıkıp, yoldan geçenlere tükürüyom.
Makara Sözler yeni bir pencere açalım ve unutalım herşeyi
Son Sözler Hala karli mi gösteriyor hanim.