Resimli Komik Sözler | Sayfa 2

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, resimler ile güçlendirilmiş olup sık sık güncellenmektedir. Şu an 2020 resimli komik sözlerin Sayfa 2 kısmındasınız.

resimli güzel sözler
Kadın gözümün önünde 50... Kadın gözümün önünde 500 euroluk lokum aldı, bizde poğaça 7 lira diye 2 kişi ortak aldık, pipet batırıp emiyoruz.
Bir keresinde elektrikl... Bir keresinde elektrikler gitmişti, elimde mumla geziyordum. Babam duvarda gölgemi gördü 'ulan gölgen bile insana benzemiyor' diyip dövmüştü :)
PTT'de 80 kişi kuyrukta... PTT'de 80 kişi kuyruktayız, abi gelmiş 'Sıra mı var?' diyor. Yok yılan oyunu oynuyoz.
Bi yere giderken etek, ... Bi yere giderken etek, elbise deneyip sonra kot pantolon giyiyorum yine. Çünkü bu bünye hanım hanımcık olmaya müsait değil halen.
Birkaç saat sonra yakla... Birkaç saat sonra yaklaşık 1 aylığna yurt dışına çıkıyorum. Sevgilim bilgisayarın başında oyun oynuyo. Nasıl gidiyo diyorum 'Şu anda en büyük savaşımı veriyorum' diyo. Sen daha en büyük savaşını vermedin aslanım. Sen daha en büyük savaşını vermedin.
Kız kardeşimin burnu ak... Kız kardeşimin burnu akıyor diye gecenin bu saatinde acile geldik. Benim apandistim patladığında babam biraz daha tutamıyor musun şimdi maç izliyorum demişti...
Ben kilo verdiğimi hiss... Ben kilo verdiğimi hissediyorum, umarım tartıda hisseder.
Ev arakadaşım montunu m... Ev arakadaşım montunu memleketinde unutmuş, benden montumu istedi. Yaz okulunda sana tekrar veririm yeaa dedi. Neyse ben de montumu verdim. Bir hafta sonra beni memleketinden arıyor 'Ahmet, ben okulu bıraktım, hakkını helal et' diyor. Benim Mavi'den aldığım, giymeye kıyamadığım güzel pahalı montum, acaba üşüyo mudur oralarda...
Otogarda ikidir selamla... Otogarda ikidir selamlaştığımız midyeci bir dede var. Selam verdim bir simit uzattım, midye ikram etmeye çalıştı, çay falan verdi onu da içemedim. 'Bir şey ikram etmeden gidersen ölürüm' diyo. Tuvaletçi kankasıymış girerken sakın para verme diyo. Adam çiş ikram etti bana.
Oyun oynuyorum, annem: ... Oyun oynuyorum, annem: 'Sen anca oyun oyna'. Müzik dinliyorum, annem: 'Sen anca müzik dinle'. Dışarı çıkıyorum, annem: 'Sen anca gez'. Dışarı çıkmıyorum, annem: 'Sen anca evde otur zaten'. Bu kadın hiç memnun olmuyor ya.
Zararlı içeceklerin üze... Zararlı içeceklerin üzerine bizim sınıfın fotosunu koyup 'İleride çocuğunuz böyle olabilir' deseler, bir daha o içeceği kimse içmez.
Annem daha demin gelmiş... Annem daha demin gelmiş, 'niye sende ders çalışma şevki göremiyorum?' diyor. Anne, yaşama şevkim yok ki çalışma şevkim olsun.
10 dakika içinde 8 kere... 10 dakika içinde 8 kere mutlu, 9 kere mutsuz, 7 kere neşeli, 5 kere agresif olabiliyorum.
Madem dünya dönüyor uça... Madem dünya dönüyor uçaklar niye uçuyor ki? Havada sabit dursunlar gidecekleri ülke zaten altına gelir. Yine kafam zehir gibi.
Kafamın içi internet ta... Kafamın içi internet tarayıcısı gibi. 17 sekme açık, 6 tanesi donmuş yanıt vermiyor ve müziğin nereden geldiğini bilmiyorum.
Kocama bir gün 'iyi ki ... Kocama bir gün 'iyi ki evlendik di mi?' dedim romantik bir cevap bekliyorken 'dışarıda çok para harcıyorduk, nişanlıyken böyle iyi oldu bence de' dedi.
<< 1
[2]
3 4 5 6 7 8 9 10 >> 126
Resimli Komik Sözler İçin 122 Yorumlar 💬
Gece mavisi Gece mavisi
Ve... bir gün herkes anlar sevdiğinin kıymetini... ama gidince ama bitince ama ölünce kısaca
İş işten geçince!!!
zs zs
Cok komikler
Pınar Pınar
Eski sevgilimin yeni sevgilisine sesleniyorum ben okuduğum kitabı bir daha okumam dagıtırım. Başkaları okur 😎😉
Aynur Aynur
Çapkınım diyen erkek ortada kalmış ondan ona atılan topdur😂😂
sana ne sana ne
Starda beni affet dizisi var .1146cı bolüm hayla kim kim affetmeli anlamadım. Yönetmende unutmuş
Ebru Ebru
Bakın siz siz olun kimseye haketmediği değeri SAKIN vermeyin deymez anladınızmı ...birini çok sevdim ama benden kurtulmak için bana dediki sen çok kötü birisin 😭
hayat misali hayat misali
hayat buysa üstü kalsın
babbbaaa
çgh2 çgh2
çook güzel şeyler bunlar 2
Şeref Şeref
Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı bee gülüm
Gurkan Gurkan
En kusursuz cinayet biri insanin yaşama sevincini öldürmek tir
Boş yapan kız Boş yapan kız
Çok sevdim yalan oldu gencligim bak talanda oldu
ozgurruh ozgurruh
Yani fazla begenemedim daha iyisini beklerdim
gizemli-kız gizemli-kız
Cook iyiydi Şuan bizim evdede çocukların kavgasını izlicez müthiş bişey
Bana  kapak sözler lazım ama Bana kapak sözler lazım ama
Bana kapak sözleri lazım ama
Fatma Fatma
Çoook komikler ya resimlerle daha ilk ha ha ha
Daha Fazla Yorum Göster
İlgini Çekebilir 😉
Kamyon Arkası Yazıları Yetişemezsen el salla.
Öğrenci Sözleri Yağmuru özledim, uzun kollu kıyafetlerimi özledim, üşümeyi özledim ama seni özlemedim okul sen uzak dur.
Makara Sözler Arabanızı fazla yıkamayın, üşütüp hasta olabilir
Espirili Sözler Ders Bosch mu? Cevap: Hayır Arçelik.
Araba Yazıları Canca'zım.
Geyik Sözler İşi olmayan giremez. İş ve İşçi Bulma Kurumu