Resimli Komik Sözler | Sayfa 3

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, resimler ile güçlendirilmiş olup sık sık güncellenmektedir. Şu an 2021 resimli komik sözlerin Sayfa 3 kısmındasınız.

resimli komik sözler
Baktım ki bu hayatta he... Baktım ki bu hayatta herkes dürüst, herkes vefalı, herkes yalan söylemeyen iyilik abidesi. Ellerimi açtım, yalvardım. Rabbim sen beni ıslah eyle, bu kadar meleğin arasına nerden düşmüşüm ben? :)
Geçen ramazan da annean... Geçen ramazan da anneanem lipton ice teayi hoşaf sanıp tasa dökmüştü. Hepimiz icetea kaşıklıyorduk. Dedem de ardan diyor ki: Bu hoşafın meyvelerini kim yedi :)
Az önce babamı tableti ... Az önce babamı tableti ters tuttuğunu söyleyip uyardığımda, 'Bu gazete mi? Angut! Ekran dönüyor!' dedi. Ben şok :)
Babamın geldiğini araba... Babamın geldiğini arabanın sesinden anlayıp kapıyı açıyorum. Babam, helal lan nasıl anlıyorsun diye seviniyor. Yetenek çıtasını nasıl aşağıya çektiysem adam kulağım olduğu için mutlu.
Sabah apartman yönetici... Sabah apartman yöneticisi geldi bahçeye yapılacak havuz için desteklerinizi bekliyoruz dedi. Çıkarıp bir bardak su verdim. Az kalsın dayak yiyordum.
Bir akrabamız doğum yap... Bir akrabamız doğum yapmış. Ziyarete gittik, bebeği bana benzettiler. Bebeğin annesi diyor ki 'Daha küçük, büyüdükçe düzelir' :)
Kadın 60 yaşına gelmiş ... Kadın 60 yaşına gelmiş Facebook'ta duvarına 'Ben seçilmem, seçerim'. Kesin hacca gidecekti kurada ad çıkmayınca , Diyanet'e trip atıyor :)
Eğer bir gün karamsarlı... Eğer bir gün karamsarlığa kapılırsan, Rize'den kaçıp Trabzon'a 3 gün yüzerek gelen danayı hatırla ve asla pes etme.
Gavurun örümceği normal... Gavurun örümceği normal adamı ısırıp spiderman yapar; Bizimki de tuvaletin köşesine ağ örmüş kıçımı izliyor :)
Duygusallığım anlaşılma... Duygusallığım anlaşılmasın diye her şeyle dalga geçe geçe gamsız şerefsizin teki oldum.
İyi ki Türkler de vampi... İyi ki Türkler de vampir yok. Elin vampiri ısırıyo, iki fırt çekip bırakıyor. Bizde olsa dibine kadar emer, sonra içine su döküp çalkalar onu da içer.
Nebile diye kız ismimi ... Nebile diye kız ismimi olur arkadaş. Kimsin diyorum? Nebile'yim diyor. Sen bilmezsen ben ne bileyim?
Çocuğun tişörtünde kan,... Çocuğun tişörtünde kan, kahve, çimen, nar, at boku lekesi var. Sen kalkmış 'Hmm çok zor bi leke' diyorsun. Lan bi sor başına ne geldi.
Tom Cruise uzayda film ... Tom Cruise uzayda film çekecekmiş. Uzayda film çekmeler, Marsa insan göndermeler, yok başka gezegende yaşam mümkün lafları falan. Ben söyleyim bunlar yavaş yavaş kaçıyorlar burdan, biz sap gibi kalacağız dünyada. Birbirimize kolonya döküp dururuz artık.
Birkaç sene önce 52 der... Birkaç sene önce 52 derece sıcakta bayılan oruçlu bir amca yardıma gelen kalabalığa 'açılın da Allah görsün şu halimi' diye bağırmıştı.
Hani misafirlerin küçük... Hani misafirlerin küçük bi çocuğu olur ya 'eve gidelim, eve gidelim' diye ağlayan. O çocuğa laf yok. Çocuk haklı gidin evinize.
<<1 2
[3]
4 5 6 7 8 9 10 >> 128
Resimli Komik Sözler İçin 90 Yorumlar 💬
secret secret
hahaha çok güzel hepsi neşelendim
Üsküdarlı Zalim Mamo Üsküdarlı Zalim Mamo
bu hayat da ya tozu dumana katarsin yada tozu dumani yutarsin sen tozu dumana katanlardanmisin yoksa tozu dumani yutanlardanmisin kral..
Yagmur Yagmur
Kalbimin ❤en güzel yerine hapsettim seni
Yalnız kalp Yalnız kalp
Artık kimseye git diyemiyorum yorgunluktan mı yoksa bahardan mı...
Yalnız kalp Yalnız kalp
Affettiğimden değil boşverdiğimden üzerinde durmuyorum çoğu şeyin ve mutlu olduğum için değil güçlü olduğum için gülüyorum....
Yalnız kalp Yalnız kalp
Anladım ki aşk her iki tarafı da mağdur eden yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem...
Yalnız kalp Yalnız kalp
Birde yaşayarak öğreneceğin şeyler var Şu hayatta her şey Okumakla öğrenmiyor insan...
Gece mavisi Gece mavisi
Ve... bir gün herkes anlar sevdiğinin kıymetini... ama gidince ama bitince ama ölünce kısaca
İş işten geçince!!!
zs zs
Cok komikler
Pınar Pınar
Eski sevgilimin yeni sevgilisine sesleniyorum ben okuduğum kitabı bir daha okumam dagıtırım. Başkaları okur 😎😉
Aynur Aynur
Çapkınım diyen erkek ortada kalmış ondan ona atılan topdur😂😂
Ebru Ebru
Bakın siz siz olun kimseye haketmediği değeri SAKIN vermeyin deymez anladınızmı ...birini çok sevdim ama benden kurtulmak için bana dediki sen çok kötü birisin 😭
çgh2 çgh2
çook güzel şeyler bunlar 2
Şeref Şeref
Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı bee gülüm
Gurkan Gurkan
En kusursuz cinayet biri insanin yaşama sevincini öldürmek tir
Boş yapan kız Boş yapan kız
Çok sevdim yalan oldu gencligim bak talanda oldu
Daha Fazla Yorum Göster
İlgini Çekebilir 😉
İğrenç Espiriler Havalar soğudu bayanlar, artık göbek açık resimler atmayın. Üşütürsünüz, üzülürüz!
Gıcık Sözler Hack e giden hacklenir
Soğuk Espiriler Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü..
Ulvi Sözleri Çocukken sinek arabasını kovalıyan ulvi
Güldüren Sözler Ulan şuana kadar göbek deliğimde toplanan pamukları biriktirseydim 3 aileye yorgan olurdu.
Araba Sözleri Kuzu kurdun, yol ford un.