Sen meni deyil menim seni sevmemi sevirsen....

Azeri Sevgi Sözleri kategorisine ait olan Sen meni deyil menim se... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Azeri Sevgi Sözleri
Sen meni deyil menim seni sevmemi sevirsen. / Azeri Sevgi Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Azeri Sevgi Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Yabancı Dilde Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
İngilizce Aşk Sözleri I'm madly in love with you - Deli gibi aşığım sana
Azerice Aşk Sözleri Seni dunen sevmedim, dunenler bitdi. Seni bu gun de sevmirem, bu gunler de bitecek. Seni sabah seveceyem, cunki sabahlar hec bitmeyecek.
Azeri Sevgi Sözleri Qoy sevinc hemiseh qanadli bir qush, ureyin en isti yuvasi, Qem keder yuxu, unudulmush gulushungelecek yuvasi olsun.
İngilizce Aşk Sözleri To the world you are just one person but to one person you may be the world. Dünya icin sadece bir insansin ama bir kisi icin bütün dünyasin
Hollandaca Sözler doei Türkçesi = güle güle
Almanca Aşk Sözleri Leid und freund sind weggenossen des lebens. Türkçe anlamı: keder ile arkadaş hayatin yol arkadaşlardır.
Azerice Aşk Sözleri Uzaqliqlar kicik sevgileri yox edir, boyuklerini ise ucaldir. Eyniyle kuleyin sami sondurub Alovu ateslediyi kimi.
İngilizce Sözler I miss your smile, I miss your arms. I miss your laugher and your charms. I miss your face, your body, too. Bu6t most of all I just miss YOU!
Azerice Aşk Sözleri Seni ele bir yere yerlesdirdim ki, gerceyin gelse bele xeyalinin yerini doldurmaz.
İngilizce Aşk Sözleri come and see me what did a love do to me - Gelin Görün halimi Aşk beni Ne Etti?
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
duman duman
yarın o sokaktan geçeceğim belki tanıyamayacaksın bile
seyir seyir
cam kenarında yat bu gece tüm ışıkları kapat göğe bak
seyir seyir
İnsanların kirletemediği tek şey vardır o da iyilerin kalbindeki vicdan'dır.
duman duman
imkansız şeylerin pesinden koşmak hayat felsefem benim
duman duman
gözlerine bakamadığın kişi gözlerinin yaşı olup damla damla yanağından akıyor
duman duman
dokunmadan sevmenin mümkün olduğunu, senden öğrendim
uyumuyorum uyumuyorum
sen benim uyuduğumu mu sanıyorsun
bakıyordum sadece bakıyordum sadece
etme bulma dünyası burası, yaptıklarınız illaki karşınıza çıkar