Seni Severken Hiç Yorulmadım Bunu Unutma! SeninLe öLene kadar Aşk...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Cep Mesajları > Seni Severken Hiç Yorul...

Cep Mesajları kategorisine ait olan Seni Severken Hiç Yorul... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Cep Mesajları
Seni Severken Hiç Yorulmadım Bunu Unutma! SeninLe öLene kadar Aşkınla Savaşacağım! / Cep Mesajları
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Cep Mesajları❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Manalı Sözler Hedefe nişan almadan önce, barutun var mı kontrol et.
Mert Sözler Haklısın güzelim bizden adam olmaz; çünkü biz aşkı hala kalpte arıyoruz!
Serseri Sözler HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!?
Düşündüren Sözler Yokuşun amacı sizi yormak değil, zirveye çıkarmaktır.
Fedakarlık Sözleri Başkaları için kendinizi unutursanız, o zaman sizi daima hatırlayacaklardır. Dostoyevski
Edep Sözleri Muhabbet ehli, sevgi işinde iyi niyete sahip oldukça, edebleri artmaya başlar.
Özlü Sözler Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır..
Eğitim İle İlgili Sözler Bir ülkenin geleceği o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır. Albert Einstein
Güçlü Sözler Güvenme karaktersizin vefasına. Bugün över, yarın söver!
Manalı Sözler Elinde ki tespihin imamesi gibiyim ey yar! İtsen de, çeksen de sana gelirim.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Ben sonu ölüm olan uçurumlardan geçtim gülüm, Biz hayatla çok güzel ödeştik sensizlik koymaz bana. Hani hep diyorsun ya, "Ben gidince bensiz ne yapacaksın" diye. Senden önce ne yaptıysam senden sonra da onu yapacağım.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Dünyanın güzeli olsan da, artık gözümde hiçbir değerin yok. Hayatımı tüm pisliklerden arındırdım...
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Dilinle herşeyi karşındakine anlatabilirsin, Ama gözlerinle yüreğindekileri elinde olmadan karşındakine anlatırsın. Bu yüzden gözler yalan söylemez.. kömür gözlüm...
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Beni sevdiğini dilinle değil de gözlerinle söyle ki sana inanayım. Aşık birisi kelimelere duygu yüklemezse, kelimeler şarkı söyleyemez.
mustafa mustafa
duman gelur dereden ben nerden geleceğum alem ecelden ölür ben dertten öleceğum gökten yağmur özgür yağsın suyu pilastiğe hapis etmeyin özgür olsun virüs yayılıyor suyu hapsedenleride zehirler duman gelur dereden ben nerden geleceğum saklasun göz yaşuni o dağlarun dumani gezegende otuz mil dozer hergün gezegenin bir dağını yok ediyor dörk yüz sene sonra gezegen top sahası aşk tanrıdan iyidir tanrıya saygı duyulur aşk farklı şey mavili sanduğumi kul bilmez yanduğumi dağlar taçlar dayanmaz benim dayanduğumi
fatma fatma
ali sen gittin butun ışıklar sondu yuregimın :'-(
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Matem günüme bile gelmeni istemiyorum, o denli sana kırgınım. Gittiğin günden beri her gün kara yaslar bağladım, Ama beni unuttuğunu duyunca başımı yastığa koyup her gece ağladım.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Ne yaşıyorum diyebiliyorum Ne de ölüyüm diyebiliyorum İkisi arasında kalmış Yuvarlanıp gidiyorum