Sevgi; küçücük bir kalbin içine, kocaman bir dünya yerleştirebilm...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Aşk, Sevgi Sözleri > Sevgi Sözleri > Sevgi; küçücük bir kalb...

Sevgi Sözleri kategorisine ait olan Sevgi; küçücük bir kalb... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Sevgi Sözleri
Sevgi; küçücük bir kalbin içine, kocaman bir dünya yerleştirebilmektir. / Sevgi Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Sevgi Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Aşk, Sevgi Sözleri💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
Seni Seviyorum Sözleri Aşk Sevipte Ayrı Kalmaksa, Sevgilerin Sonu Hep Ayrılıksa, Ömürlerin Sonu Hep Karanlıksa, Al Dünya Bu Aşkı...sende Kalsın!
Kısa Aşk Sözleri Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi. (SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi. (SENİ İLK GÖRÜŞTE) Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi. (SENİ UNUTMAYI)
İçten Sözler Çok Seviyorum Seni Çok içimde Garip Bir Duygu Anlayan yok, ismini yazdım Kalbime artık Kalbimde ismin çok derinlerde, Sen benim En Derinden Sevdiğim Tek Kişisin bebeğim.
Özenli Sözler Benim imza attığım kalbe kimse şair yazamaz demiş adam... İlgilenmezsen hikaye bile yazarlar demiş kadın.
İnce Sözler Söyleyecek çok şeyim var aslında ama kulaklarına büyük gelir cümlelerim. Sıkı giyin giderken, biliyorum üşürsün bitince sevmelerim.
İnce Sözler Dişilik tek gece işe yarar; Kişilik ömür boyu.
İnstagram Sözleri Vazgeçemem Senden Asla, Ne olursa olsun Bu kalp Bir Sana Atar Bu Gözler bir Sana Bakar, Bu Can Senin için yaşar Seni Çok Seviyorum bebeğim Sensizlik kurutur hayatımı.
Kısa Aşk Sözleri Herkes bir gün aşık olur, çünkü herkesin vardır ilk bakışta bir müebbet yediği.
Muhteşem Sözler Bazı soruların cevabı çıkmaz sokağa benzer.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Özen Özen
Hayatı uçurumlarda yaşamak aşkı imkansızlıklarla kalbinde taşımak hayatın en güzel tarafıdır
Kış Kış
Sevip sevilip kalbe denk gelmek ne güzel
Yeri Yeri
Umulur ki seven her gönül kavuşur
Yeri Yeri
Her iyi görünen insan iyi değilmiş
Sıla Sıla
Hayat keşkeleri affetmez
Tesa Tesa
Belki bu gün değil ama elbet bir gün
Sedat Sedat
Birgün gülmek bizede yakışacak
Devin Devin
İnsan yârin hatırına, yarasını bile sever