Sfortuna al gioco ,fortune in amore. Türkçe anlamı: Kumarda kaybe...

İtalyanca Aşk Sözleri kategorisine ait olan Sfortuna al gioco ,fort... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

İtalyanca Aşk Sözleri
Sfortuna al gioco ,fortune in amore. Türkçe anlamı: Kumarda kaybeden aşkta kazanır. / İtalyanca Aşk Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım İtalyanca Aşk Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Yabancı Dilde Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Azerice Aşk Sözleri Dugular vardir anlatilamayan. Sevgiler vardir kelimelerle olçülmeyen. Baxislar vardir insani bir omür boyu aglatan. Yollar vardir keçilmesi çox çetin olan. Qelbler vardir dertle çirpinan. ve insanlar vardir heç unudulmayan. Zennetme meni sevib buraxanlard
Azerice Aşk Sözleri Sene baxchadan gul deyil, guneshden atom qoparib getirmek isteyirem, amma ureyim kimi elinde yanar qorxuram.
İngilizce Aşk Sözleri my heat is yours love -Kalbim Sana Ait Sevgilim
Azerice Aşk Sözleri Seni ne vaxt sevmeyeceyimi sorusma. Cunki, oleceyim gunu bilmirem.
Fransızca Aşk Sözleri L'amour, c'est comme une fleur qui reunie parfum et couleur; c'est ce qui fait brûle dans nos coeurs passion et douceur. Türkçe anlamı: Ask çiçek gibidir kokuların ve renklerin buluştuğu kalplerimizi yakan tutku ve kibarlık.
Azerice Aşk Sözleri Bir gun cehennem yagisina dussen,menden qacdigin kimi yagisdan da qac.Cunki buludlar arasinda esq ucun aglayan menem.
Azeri Sevgi Sözleri Sen menim qarsiliqsiz sevdiyim, dalib geden gozlerimsen.Menim bir denem, sevdiyimsen.
Azerice Aşk Sözleri Qelbim seni unudacaq qeder adi ise,ellerim onu parcalayacaq qeder gucludur.
İngilizce Aşk Sözleri in a lie world your my real one-Yalan Dünyadaki Gerçek Hayalimsin
Azeri Sevgi Sözleri Yari dalgali olmamali deniz, ya tam sakit olmali yada sovrulmali! Yari ümid vermemeli sevgili ya tam sevmeli yada çixib getmeli.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Sonbahardaki yaprak misali düştün yüreğimden.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Sabah kalktığımda niye aklıma ilk gelen ve görmek istediğim ilk kişi sensin.
fatma fatma
sigaram bitince kagittan sigara yapıp icen tek benmiyim?
Maraşlı Maraşlı
Kaç tane ölümün bedeli Bi sewda eder kaç tane sewdanın bedeli ölümle biter söylemisin bana kaç tane insan Bi araya qelse seni benim kadar sewer
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Çok uzakta biri var yanına gitmek istediğin ama gidemiyorsun. Bir haber salsın uçup giderim diyorsun ama bil ki o haber gelmeyecek. Belki de unutmuştur şimdi seni sen de unutursan senin için iyi olur.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
İnsan en çok sustuğu yerden vurulurmuş. Sen beni kalbimden vurdun.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Nerden düştüm ben bu aşk belasına başımı yastığa koyduğumda gözüme uyku girmiyor artık.
Suruçlu yazar Suruçlu yazar
Yıllar geçti aradan göremiyorum seni. Acaba merak ediyormusun sen de beni. Yoksa çoktan unuttun mu seni seveni.