Bende bozuk vardı, sen ......

Acımasız Sözler kategorisine ait olan Bende bozuk vardı, sen ... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Acımasız Sözler
Bende bozuk vardı, sen kendini neden harcadın! / Acımasız Sözler
İlgini Çekebilir 😉
Hz Ali Sözleri Ahdini bozmak Allah'ı ve halkı gazaplandırır.
Acı Sözler Yüreği yüreğimde müebbet sevgili! Yeri hiçbir şeyle dolmayacak eksikliğine; kimseyi layık göremediğim için bile minnettarım, yokluğundaki kutsal ilan ettiğim varlığına.
Ünlü Sözler Şairlerin yalan söylemek için ehliyetleri vardır. PLİNİUS
Süslü Sözler GÖZYASLARIM HIC DINMESIN CANIMDAN NEFES GITMESIN SENSIZ DÜNYA HIC DÖNMESIN SEN BENIMLE OLMAYINCA ASKIMMMMMMM
Zafer Bayramı Mesajları Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.
Kısa Aşk Sözleri Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)
Öğrenci Sözleri Biraz Şen Biraz Deliyim Hoş Görün Ben Liseliyim
İbretlik Sözler insana olanlar degil, o insanin içinde olanlar önemlidir. Louis Mann
İçten Sözler Seni bağrıma değil, bağrımı ve başımı ayağının altına bastım. Gözüm toprak olacak ama gönlüm daima aşk kokacak.
Sevgiliye Güzel Sözler Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
mustafa mustafa gezegenin dom**ları nice sevdaları yok ettiler kırmızı taş uğruna dağları yıktılar ayşenur kolivar dereler kurursa neye yarar parası
mustafa mustafa hayda gidelim kara dağa yaprağa tarasın seni annen koysun kara toprağa
mustafa mustafa gezegeni okyanusun altından delmek istiyorum deniz boşalsın
mustafa mustafa yol bina yapmaktan gezegende taş kalmadı
bos yapma bos yapma hayirdir siz bendede bi soz var acima yetime doner koyar go**ne
Deniz Deniz Berk gülüşünün gerçek olduğu günleri özlüyorum.
sfasvs_01 sfasvs_01 Bazen de yıldızlar bakar insanlar kayar gider hayatımızdan.
Bende içimi buraya döktüm. Bende içimi buraya döktüm. Fırtına, sen kaktüssen, ben çöl olurum.. sen yosunsan, ben göl olurum..