Sozlerim seni uzurse susaram bir daha danismaram, eger varligim s...

Azerice Aşk Sözleri kategorisine ait olan Sozlerim seni uzurse su... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Azerice Aşk Sözleri
Sozlerim seni uzurse susaram bir daha danismaram, eger varligim seni narahat edirse olerem bir daha qarsina cixmaram, eger narahat eden sevgimdise, bagisla ona hec ne ede bilmerem. / Azerice Aşk Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Azerice Aşk Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Yabancı Dilde Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
İngilizce Aşk Sözleri my rose i will love you for ever - Gülüm Seni ömür Boyu Seveceğim
İngilizce Sözler I saw angels in the sky, I saw snow fall in july. I saw things you only imagine to see or do, but I still haven't seen anything sweeter than you!
Azerice Aşk Sözleri Sevmek caydir sevilmek seker, bizim kimi qeribler cayi sekersiz icer.
Azerice Aşk Sözleri unutduqlarini animsa, itirdinse axtar, ozledinse get tap, ureyin qirdinsa bigishla de chunki heyat chox qisadi.
Almanca Aşk Sözleri Ich werde dich niemals vergessen. Türkçe anlamı: seni asla unutmayacağım.
Azerice Aşk Sözleri Deli bir yagis yagmur olsam seni yagdigim yerler qeder severdim. Deli bir kulek olsam seni esdiyim yerler qeder severdim. Ama men sadece deliyem ve seni aldigim her nefes qeder cox sevirem!
İtalyanca Aşk Sözleri da solo non mi basto stai con me. Türkçe anlamı: Tek başıma kendime yetmiyorum benimle kal.
Almanca Aşk Sözleri Wo finde ich leute zum sprechen? Türkçe anlamı: konuşmak için milleti nerden bulurum.
Azeri Sevgi Sözleri Yagan her yagis, derdlerini yusun. Dogan her gunes, xosbextliyine baslangıc olsun esen her kulek, sene olan mehebbetimi fisildasin.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Özen Özen
Hayatı uçurumlarda yaşamak aşkı imkansızlıklarla kalbinde taşımak hayatın en güzel tarafıdır
Kış Kış
Sevip sevilip kalbe denk gelmek ne güzel
Yeri Yeri
Umulur ki seven her gönül kavuşur
Yeri Yeri
Her iyi görünen insan iyi değilmiş
Sıla Sıla
Hayat keşkeleri affetmez
Tesa Tesa
Belki bu gün değil ama elbet bir gün
Sedat Sedat
Birgün gülmek bizede yakışacak
Devin Devin
İnsan yârin hatırına, yarasını bile sever