Sözünde durmayan insanlara o kadar çok alıştım ki, biri verdiği s...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Genel Sözler > Dürüstlük Sözleri > Sözünde durmayan insanl...

Dürüstlük Sözleri kategorisine ait olan Sözünde durmayan insanl... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Dürüstlük Sözleri
Sözünde durmayan insanlara o kadar çok alıştım ki, biri verdiği sözü tutunca ne yapacağımı şaşırıyorum, elim ayağıma dolaşıyor. / Dürüstlük Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Dürüstlük Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Genel Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Sabır Sözleri Dağılmak yok dayanmak var. Dertler de sonsuz olmaz ya. Usanmak yok sabır var. Rüzgar da hep böyle esmez ya! (B. Gökçe)
Deli Sözler Aslında deli dolu biriyimdir. Artık deliliğimden eser yok, sadece doluyum!
Gurur Sözleri Sev öyle sevki, olmasın içinde gurur. Gururun olduğu yerde aşk ızdırap olur.
Ürkütücü Sözler Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğünde ne düşünürsün? Bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafım ise kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür.' Edmund Kemper
Dostluk Sözleri AFFET BENI HEP GUZELI ANALIM. ANILARDA TEBESSUM YASATALIM. BEN KIRDIM, BEN UZDUM YARALADIM. MUTLULUK GOLGEN OLSUN ARKADAS'IM.
Günaydın Mesajları Duvarınıza kocaman sevgi dolu bir günaydın bıraktım, uyanınca alırsınız.
Sms Mesajları Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın
Kıymetli Sözler Gönül, sabır ile harman olmadan nasip ile buluşmazmış.
Hayal Sözleri Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere. Albert Einstein
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
SilentDeath SilentDeath
Ne zaman açsam gözlerimi, ya gülen yüzün, ya da bir miktar hüzün
SilentDeath SilentDeath
Ölmüş birinin kokusunu, toprağında aramak kadar çaresiz bırakıyor hayat..
KortaN KortaN
Her tuğladan duvar olmuyor yaslanınca anlarsınız.
Arhan Arhan
Bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki, inandığınız doğrular değişmiyor ama inandığınız insanlar değişiyor...
Summer Summer
Daha çakıl taşı bile olamazken birileri size değer verip baştacı yapmışsa sizde kıymet bilmemişseniz yere çakıldığınızda zorunuza gitmeyecek.
Gece mavisi Gece mavisi
Hayat renkli olmalı ama boyası da akmamalı...
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Hayat dediğin buysa üstü kalsın.
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de var. Ben hikayemi anlattım , onlar fıkra diye güldüler. Bu yüzden aman dikkat et dostuna düşmanına. En kötü düşmanın acımasız dostlarından daha çok iş açar başına!