Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep sen...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Özel Günler > Yeni Yıl Mesajları > Yaşamınca güzel yıllar,...

Yeni Yıl Mesajları kategorisine ait olan Yaşamınca güzel yıllar,... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

Yeni Yıl Mesajları
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR! / Yeni Yıl Mesajları
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım Yeni Yıl Mesajları❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Özel Günler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
İşçi Bayramı Mesajları Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından, mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından, yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir.
Yeni Yıl Mesajları Mutlu İnsan Sevgisine Ve Kendine Güvenendir. Sevgi Bütün Kapıları Açar.. Yeni Yılda Sevgi Dolu Günler Dilerim.. Mutlu Yıllar.
Cumhuriyet Bayramı Mesajları Gençler cumhuriyeti biz kurduk, onu siz yaşatacak ve idare ettireceksiniz.
Anneler Günü Mesajları Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın Anneler günü kutlu olsun bitanem
Sevgililer Günü Mesajları Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
Babalar Günü Mesajları Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle...
Kutlama Sözleri Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, saskinliklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca 'zaman'iniz olmasini diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrilmasin! Mutluluklar.
Sevgililer Günü Mesajları Gözlerini bana o kadar yaklaştır ki; gözlerim, senin gözlerindeki hayatta kaybolsun. Sevgililer günün kutlu olsun.
Anneler Günü Mesajları Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında Sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
SilentDeath SilentDeath
Ne zaman açsam gözlerimi, ya gülen yüzün, ya da bir miktar hüzün
SilentDeath SilentDeath
Ölmüş birinin kokusunu, toprağında aramak kadar çaresiz bırakıyor hayat..
KortaN KortaN
Her tuğladan duvar olmuyor yaslanınca anlarsınız.
Arhan Arhan
Bazen öyle şeyler yaşıyorsunuz ki, inandığınız doğrular değişmiyor ama inandığınız insanlar değişiyor...
Summer Summer
Daha çakıl taşı bile olamazken birileri size değer verip baştacı yapmışsa sizde kıymet bilmemişseniz yere çakıldığınızda zorunuza gitmeyecek.
Gece mavisi Gece mavisi
Hayat renkli olmalı ama boyası da akmamalı...
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Hayat dediğin buysa üstü kalsın.
😉 Adımı söylemem canım :) 😉 Adımı söylemem canım :)
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de var. Ben hikayemi anlattım , onlar fıkra diye güldüler. Bu yüzden aman dikkat et dostuna düşmanına. En kötü düşmanın acımasız dostlarından daha çok iş açar başına!