Yeni Yıl Mesajları | Sayfa 1

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Yeni Yıl Mesajları ve Mutlu Yılbaşı Sözleri bölümünün Sayfa 1 kısmıdır. Yeni Yıl Mesajları sayfamızda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Yeni Yıl Mesajları
Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2019 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.
Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı boşa harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2019 yılının kıymetini bilmen, her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olmanın keyfini çıkarman dileğiyle... Nice güzel, sağlıklı ve de çok çok mutlu yıllara.
Yeni yıl ne getirir bilmem ama geçen yıllarının ne götürdüğünü çok iyi bilirim.
Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum. Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Ye
Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.
Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.
Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.
Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.
Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!
Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini,yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin... İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle...
2019 Yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu Yıl
2019'e girerken 2018'te bırakmak istediğim insanlar var.
Yeni yılın ilk günü. Yine aklımda sen. Aklıma girdiğin ilk gün kadar taze.
31 aralık gecesi doğuya doğru yatacam, yeni yıla ilk kafam girsin. :)
[1]
2 3 4 5 6 7 >> 7
Yeni Yıl Mesajları İçin Yorumlar 💬
mutlu mutlu, 2018 yılının hepimize hayırlı olması dileğiyle
AYT AYT, ALLAH dışarda kalanlara evsiz olanlara yardım etsin
fah fah, Herkesin en buyuk dileyi kabul olsun herkese mutlu yilar
dilek dilek, herkese mutlu yeni yıllar dilerim.
inşallah 2016 yeni yılımız hepimiz için hayırlı olur.
İlgini Çekebilir 😉
Ölüm Sözleri Paul Valery : Mezarlık ölülerin, toprağa karışmadan önce adlarını, kimliklerini toprak üstünde bıraktıkları yerdir.
Hüzünlü Sözler Tek hatayla insan silebilenleri asla anlamıyorum. Benim gerçekten değer verdiğim birini silebilmem için, en az 30 hata yapması lazım.
Regaib Kandili Mesajları Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... İyi Kandiller....
Makara Sözler degişiklikleri kaydedip yeniden bağlanır mısın
Deli Sözler MORUK NE YAPIYORSUN? KAFAMI DINLIYORUM. FM'I CEKIYOR MU?
Eski Sözler Seni daha iyi bir insan yapan inançların değil, davranışlarındır.
Kral Sözler Kimseyi düşman görmedim ama hepsi aklımda!
Laf Sokucu Sözler Ezan sesini seviyorum. Çalan müzik susuyor, küfür edilmiyor, içki içen bırakıyor. Yani 3 dakika herkes insan oluyor!
Arnavut Atasözleri Özgürlüğün kökleri kandadır.
Çekici Sözler Dünya bir gündür, o da bugündür!