Yeni Yıl Mesajları | Sayfa 1

Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Yeni Yıl Mesajları ve 2021 Mutlu Yılbaşı Sözleri bölümünün Sayfa 1 kısmıdır. 2021 Yeni Yıl Mesajları sayfamızda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Yeni Yıl Mesajları
2021 yılı, taze ve temiz bir başlangıç yapmak için harika bir zamandır. Kredi kartını veren bankanın da sana aynı şansı vermesini dilerim! Mutlu yıllar...
Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!
Sonunda yazıyorum! Neyi mi? Senin için sevgi dolu bir yeni yıl mesajını. :) Mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir 2021 yılı diliyorum!
Etrafının her zaman en sevdiğin insanlarla çevrili olduğu, mutlu ve huzurlu bir 2021 yılı dilerim. Yeni yılın kutlu olsun!
2021 yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...
Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi seneler!
Bu 2021 yılı senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!
Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.
Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!
Küçük mutluluklardan büyük sevinçler yaşayacağınız huzurlu bir 2021 yılı olsun.
Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2021 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.
Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı boşa harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2021 yılının kıymetini bilmen, her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olmanın keyfini çıkarman dileğiyle... Nice güzel, sağlıklı ve de çok çok mutlu yıllara.
Yeni yıl ne getirir bilmem ama geçen yıllarının ne götürdüğünü çok iyi bilirim.
Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum. Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.
Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.
Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.
[1]
2 3 4 5 >> 5
Yeni Yıl Mesajları İçin 8 Yorum 💬
balaban 🥳😏 balaban 🥳😏
Hani derler ya bu yıllar bir daha gelmez diye Lan gelmesin zaten yaşamadığımız şey kalmadı sağol 2020
💖Havva💖 Süleyman 💖 💖Havva💖 Süleyman 💖
Süleyman güzel sevgilim yeni yılınız kutlu olsun nice mutlu senelere sevdiklerinle birlikte nice mutlu senelere güzel sevgilim Süleyman biraz daha yakınlaş uzaklaşma benden güzel sevgilim Süleyman 💖💖💖💖
Hediyem Var Sana Hediyem Var Sana
2020 yılı çok fazla sevdiğim insanı benden ayırdı. inşallah 2021 öyle olmaz dayanamam. 😭 🥺🥺
fettah fettah
Günaydın hayırlı sabahlar mutlu huzurlu sağlık dolu yılın son gününde iyi geçirmeniz dileğiyle
mutlu mutlu
2018 yılının hepimize hayırlı olması dileğiyle
AYT AYT
ALLAH dışarda kalanlara evsiz olanlara yardım etsin
fah fah
Herkesin en buyuk dileyi kabul olsun herkese mutlu yilar
dilek dilek
herkese mutlu yeni yıllar dilerim.
inşallah 2016 yeni yılımız hepimiz için hayırlı olur.
İlgini Çekebilir 😉
19 Mayıs Sözleri Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve koruyacak olan sizlersiniz.
23 Nisan Sözleri Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.
Cumhuriyet Bayramı Mesajları Türkiye cumhuriyeti yalnız 2 şeye güvenir biri ulus kararı, diğeri en acıklı ve güç koşullar içinde dünyanın beğenilerine hak kazanan ordumuz kahramanlığında, bu iki şeye güvenir,
Taziye Mesajları Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekanı cennet Olsun Başımız Sağolsun
Vefat Mesajları Aramızdan ayrılan tüm anne babalarımızın makamları nur, kabirleri cennet olsun inşallah.
Sevgililer Günü Mesajları Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır? Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.