You don't know how much I love you - Bilemezsin seni nekadar çok ...

İngilizce Aşk Sözleri kategorisine ait olan You don't know how much... ile başlayan söz aşağıdadır. Bu sözü sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.😏

İngilizce Aşk Sözleri
You don't know how much I love you - Bilemezsin seni nekadar çok seviyorum / İngilizce Aşk Sözleri
Sözü beğendiyseniz, daha fazlası için sizi şöyle alalım İngilizce Aşk Sözleri❤️. Bu sözün bulunduğu kategori Yabancı Dilde Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔. Sayenizde, 2021 yılında da en iyisiyiz. Teşekkür ederiz. 😊
İlgini Çekebilir 😉
İngilizce Aşk Sözleri To the world you are just one person but to one person you may be the world. Dünya icin sadece bir insansin ama bir kisi icin bütün dünyasin
Almanca Aşk Sözleri Die wahrheit hat viele masken, aber nur ein gesicht. Türkçe anlamı: gerçeklerin maskesi çok ama tek yüze sahiptir.
Azerice Aşk Sözleri Yalnizliq gecelerin, umid gozleyenlerin, xeyal caresizlerin, tebessum dodaqlarin, sen ise yalniz menimsen! Men seni sevirem.
Azerice Aşk Sözleri Bagir dunyaya butun gucunle ve ya picilda qulagima sessizce, nece isteyirsen ele ele, yeterki mene seni sevirem soyle.
Azeri Sevgi Sözleri Heyatda ele birini sev ki, sen onun ucun olmeyi dusunerken, o senin ucun coxdan olmus olsun.
İtalyanca Aşk Sözleri Il nostro amore lo difendero. Türkçe anlamı: Seni başkasıyla paylaşamam.
Azerice Aşk Sözleri Bir yolcu gozleyirem bir gun gelecek. Bir xeyal qururam hec bitmeyecek ve bir qelb dasiyiram senden basqasini esla sevmeyecek.
Hollandaca Sözler ik ben blij met jou Türkçesi = ben seninle mutluyum
Azeri Sevgi Sözleri Bir gul olmaq isteyerdim. Ne ucun? Meni derib iylediyinde bedeninin derinliklerine girib bir daha ordan cixmamaq ucun.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
Özen Özen
Hayatı uçurumlarda yaşamak aşkı imkansızlıklarla kalbinde taşımak hayatın en güzel tarafıdır
Kış Kış
Sevip sevilip kalbe denk gelmek ne güzel
Yeri Yeri
Umulur ki seven her gönül kavuşur
Yeri Yeri
Her iyi görünen insan iyi değilmiş
Sıla Sıla
Hayat keşkeleri affetmez
Tesa Tesa
Belki bu gün değil ama elbet bir gün
Sedat Sedat
Birgün gülmek bizede yakışacak
Devin Devin
İnsan yârin hatırına, yarasını bile sever