Halil savcı: Ne yaparsan yap, yaranamazsin insan oğluna ??...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Acı, Hüzünlü Sözler > Nankörlük Sözleri > Halil savcı: Ne yaparsan yap, yarana...

Halil savcı isimli ziyaretçimizin, Nankörlük Sözleri bölümüne yaptığı yorum alttadır.

Nankörlük Sözleri
Halil savcı Halil savcı Ne yaparsan yap, yaranamazsin insan oğluna ?? / Nankörlük Sözleri
Okuduğunuz söz (yorum) Halil savcı tarafından Nankörlük Sözleri❤️ bölümüne yazılmıştır. Bu sözün (yorumun) bulunduğu kategori Acı, Hüzünlü Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Şizofrenik Sözler Düşüncelerim hep siyah beyaz. Sanki tüm renkler bitmiş bana bu ikisi kalmış gibi.
Kötü Sözler En büyük şerefsiz küstükten sonra bildiği her şeyi başkalarına yumurtlayan arkadaştır!
Başarı Sözleri Savaşan kaybedebilir, savaşmayan çoktan kaybetmiştir.
Koyan Sözler Kapat gözlerini 'seni unuttum de', 'seni seviyorum de,' onunla yaşa. Tabi hangisi gerçekse.
Gurbet Sözleri Hasretin öldürdü beni ! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, Bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, Gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
Erkekler İçin Sözler Erkeklere psikanaliz yapması çok daha kolaydır çünkü hiç çıkmadıklarından çocukluklarına dönmeleri gerekmez.
Zaman Sözleri Zamanın öldürülmesinin basit örneği, telefon konuşmalarıdır. (Rinehart)
Gurbet Sözleri Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.
Azerice Aşk Sözleri Bir yolcu gozleyirem bir gun gelecek.Bir xeyal qururam hec bitmeyecek ve bir qelb dasiyiram senden basqasini esla sevmeyecek.
Sms Mesajları Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Hakan Bahadır Koca Hakan Bahadır Koca Ne alayına giderim ne kralına bi durum olsa kralıda gelir ayağıma
Muhammed Sengon Muhammed Sengon Hiç bir şeyden çekmedik namuslu gibi görünen namusuzlardan çektiğimiz kadar. MEKANIN CENNET Olsun KEMAL SUNAL :(
Ayse Ayse Güvenini kaybeden insan, inancınıda yitirmeye başlar.
Yunus Yunus Yalnızlık mı bence çok zor
laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışanlar kendilerinin biyerlerine sokarlar akıllılar onları yerin dibine sokar
Dərdli Dərdli Həyatı sevirsinizsə zamanınızı boşuna xərcləməyin çünki zaman həyatın özüdür
Ferit Can Ferit Can Ağır taş yerinde ağırdır herkes kendine yakışanı yapar Düşmeyen kalkmayan bir Allahtır zengininde fakirinde giyeceği dört metre kefendir
cennet cennet alip kirsalar kalemi kanimla yazarim seni sevdigimi