aslı: Saat 6 buçuk benim kafa biraz uçuk ben hayatta yemem sucuk ...

Güzel Sözler > Tüm Sözler > Sert, Kırıcı Sözler > Kapak Laflar > aslı: Saat 6 buçuk benim kafa...

aslı isimli ziyaretçimizin, Kapak Laflar bölümüne yaptığı yorum alttadır.

Kapak Laflar
aslı aslı Saat 6 buçuk benim kafa biraz uçuk ben hayatta yemem sucuk öptüm seni mucuk muck :D / Kapak Laflar
Okuduğunuz söz (yorum) aslı tarafından Kapak Laflar❤️ bölümüne yazılmıştır. Bu sözün (yorumun) bulunduğu kategori Sert, Kırıcı Sözler💕 kategorisidir. Eğer 'çok bunaldım, biraz neşeleneyim' diyorsanız da sizi bu taraftan alalım resimli komik sözler😄. Biraz duygusal ve romantik takılmak istiyorum diyorsan resimli güzel sözler😥 mekanına buyur. 'Sayfanıza ait sözlerin hepsini göreyim' diyorsanız buraya buyrun tüm sözler😎. 'Bunlar ne ki, ben daha iyisini yazarım' diyorsanız sizi şuraya davet edelim sizden gelenler🔔.
İlgini Çekebilir 😉
Baba Sözler Kimine su olacaksın kimine sel, kimine mum olacaksın kimine volkan; ama Allah'tan başka kimseye asla kul olmayacaksın!
Rus Atasözleri Fena bir barış, iyi bir kavgadan iyidir.
Arabesk Sözler Olumsuz düşünüyorum olumsuz oluyor, olumlu düşünüyorum yine olumsuz oluyor. Her şey sonuçta olumsuz işte.
Üzüntülü Sözler Bir insan içinden geleni yazıyorsa, içinden giden biri vardır.
İsyan Sözleri iSyankar gençLik Çık Aleme, Alem iSyankar gençLerin peşinde!
İlginç Sözler Koşullar ağırdı ve ben seni o zamanlarda da seviyordum.
Babalar Günü Mesajları Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun...
Racon Sözleri Kuru soğan ile tuzu küçümseme. Vallahi en ala kebap olsan, tuzun unutulmuş, soğanın kıyılmamışsa, yavansın!
İsyankar Sözler Tesbih gibiydi acılarım; çektikçe başa döndüm!
Kızgınlık Sözleri Sen gideli dinmez yağmurlar yağdı üzerime. Yarım kaldı sözlerim. Tek dileğim Allah seni ve sebepsiz gidenleri affetsin.
Sizden Gelenler 📖
Sizden Gelenler bölümü, tamamen misafirlerimizin içinden geçenlerini yazdıkları bölümdür... Onlar içini buraya dökerek rahatladılar. Peki, ya sen?
sizden gelenler
Hakan Bahadır Koca Hakan Bahadır Koca Ne alayına giderim ne kralına bi durum olsa kralıda gelir ayağıma
Muhammed Sengon Muhammed Sengon Hiç bir şeyden çekmedik namuslu gibi görünen namusuzlardan çektiğimiz kadar. MEKANIN CENNET Olsun KEMAL SUNAL :(
Ayse Ayse Güvenini kaybeden insan, inancınıda yitirmeye başlar.
Yunus Yunus Yalnızlık mı bence çok zor
laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışmayın laf sokmaya çalışanlar kendilerinin biyerlerine sokarlar akıllılar onları yerin dibine sokar
Dərdli Dərdli Həyatı sevirsinizsə zamanınızı boşuna xərcləməyin çünki zaman həyatın özüdür
Ferit Can Ferit Can Ağır taş yerinde ağırdır herkes kendine yakışanı yapar Düşmeyen kalkmayan bir Allahtır zengininde fakirinde giyeceği dört metre kefendir
cennet cennet alip kirsalar kalemi kanimla yazarim seni sevdigimi